Intelektuālā īpašuma juridiskā firma LATISS - Negodīga Svetlana Makejeva

Svetlana Makejeva ir īpašniece un patentpilnvarotā SIA "Intelektuālā īpašuma juridiskā firma LATISS", kas pozicionē savu firmu kā visslābāko un visforšāko Latvijā. Ļoti laipna un draudzīga. Bet aiz acīm spēj uzrunāt citus pret cilvēku, pazemot. Naturāli stulba un psihiski neveselīga. Brīvā laikā dzēra šņabi kā zirgs. Lai vīna liktos pareiza un visgudrākā, var paša kaut ko salauzt vai nepareizi speciāli izdarīt un teikt uz kādu, ka viņš vai viņa to izdarīja.
Arī nerunājot par viņu, firmā samazina algu par visādām sīkumiem, bojā nervus un nemaksā nodokļus. Jau dažus gadus firmā strādā studenti, kas pa 2-3 cilvēkiem mainās katras dažas mēnešus - pēdējā mēnesī nemaksā viņiem algu un atvaļinājuma naudu, un arī citus bonusus, ko viņi apsola uz pārrunām.
Par izpildītajam darījumiem nemaksā līdz pēdējām, un ja izdarīji viņiem kaut ko lielu - vispār var nesamaksāt un uzsākt strādāt ar citiem, ignorējot vēstules un zvanus.
Un tas viss ieskaitot, ka par saviem apšaubāmām pakalpojumiem ņem diezgan lielu naudu.
Esiet uzmanīgi!! Ļoti negribētos, lai viņa vel kādu uz lielu naudu piekrāpa.

N