Instruktors Māris Znotiņš - Māris Znotiņš

Domāju, ka pozitīvos komentus par Māri Znotiņu raksta viņš pats.Neklausot draugu padomiem viņu neizvēlēties sapratu, ka esmu izdarījis kļūdu, pēc 15 braukšanas reizes sapratu, ka viņu interesē tikai nauda un pēc iespējas ilgāka braukšanas apmācība. Biju izbraucis ar citiem instruktoriem un viņi teica, ka atļauju uz csdd parakstītu kaut vai tūlīt. Domāju ka viss būs kārtībā un vēl pāris reizēs Znotiņš mani laidīs uz eksāmenu, taču viņš teica ka nemāku spaidīt pedāļus un ir jābrauc vēl vismaz 10 reizes. Nākošajā dienā nomainīju instruktoru un aiznākošajā dienā ieguvu parakstu apmācības kartē.Znotiņš ir naudas kārs. Lasot citus komantārus par to ka Māris Znotiņš ir dzimis ar stūri rokās, man liekas ka tomēr viņam rokās ir putekļu sūcējs ar ko iesūkt naudu. Par to liecina arī sausa CSDD statistika : 7 mēnešu laikā viņs uz CSDD eksāmenu ir palaidis 12 (!) cilvēkus no kuriem eksāmenu nokārtojuši tikai 6. Tātad 7 mēnešu laikā vinš savai iztikšanai ir pumpējis naudu tikai no 12 cilvēkiem kamēr citiem instruktoriem eksāmenu ir kārtojuši 20+ cilvēki ar labākiem rezultātiem. Protams Znotiņš aizmirsa par līgumā noteikto pirmo un pēdējo bezmaksas braukšanas apmācību.

T Tigu 19.12.2016

Vanags liek atsauksmi rakstīt tikai par to instruktora pie kura mācās. Tu atkal sapinies. Pārstāj nomelnot ģeniālu instruktoru un lielisku cilvēku!

V Vikusjiks 20.12.2016

Rakstot atsauksmi,man teica,ka jaraksta atsauksme par autoskolu vispar,nevis par konkretu instruktoru...ta ka...par autoskolu kopuma atsaucos pozitivi,par savu instruktoru ari,bet par so konkreto Mari Znotinu(ar kuru ieteica vienkarsi izbraukt,lai pameginatu braukt ari ar citu auto vienkarsi pirms csdd eksamena)es atstaju negativu atsauksmi
Ta ka man nav iemesla vinu apvainot ka "lielisku cilveku",jo es vinu personigi nepazistu...bet ka par instruktoru man par vinu nekas labs nav sakams vispar!

T Tigu 11.03.2017

Viņš ir lielisks profesionālis(kā jau te iepriekš viņa studenti ir minējuši), ja instruktors ir kaut kā asāk reaģējis, iespējams, Tu pati šo reakciju esi izsaukusi. Jo man ne reizi nav nācies no viņa dzirdēt kaut ko aizskarošu un maniem biedriem tāpat.

P Plese 29.01.2021

Manuprāt ir normāli, ka klientu atsauksmes par M.Znotiņu ir tik dažādas, jo tās ir balstītas uz konkrēto pieredzi.Tātad katram vērtētājam ir sava taisnība. No savas pieredzes ar šo instruktoru varu teikt, ka viņa profesionālo zināšanu līmenis ir augsts, viņš tiešām spēj atbildēt uz jebkuru ar apmācību saistītu jautājumu. Vai tās ir augstākas, kā citiem pieredzējušiem instruktoriem, grūti pateikt. Vēlāk mācījos pie cita instruktora, un arī viņa zināšanas bija augstā līmenī.
Taču instruktora profesionalitāte neietver tikai profesionālās zināšanas. Tā ietver arī profesionālo ētiku. Un tieši šī joma M.Znotiņam pieklibo, jo viņš atļaujas aprunāt citus klientus un izteikt par viņiem nievājošas piezīmes. Viņam ir grūtības arī ar impulsu kontroli, jo viņš nespēj atšķirt, kur beidzas viņa teritorija, un sākas otra cilvēka teritorija, kā dēļ nācās nomainīt instruktoru.Šo iesaku nopietni izvērtēt, pirms izdarāt savu izvēli.

U uns 29.01.2021

Man šāds instruktors arī agrāk bija Credo autoskolā, naudu ņēma, neko neiemācīja. Pretīgs tips.
Izkrāpa naudu , rezultāta nekāda. Iesaku apdomāt pirms izvēlaties, labu ir maz.