Instruktors J.Špehts - Nelietis!

Kādu laiku strādāja Ieviņas autoskolā, kur arī iekļūvam viņu gruppā, bet pēc tam viņš aizgāja pasniegt privātnodarbības. (Autoskola Ieviņas ir laba autoskola - atšķirība no instruktora JĀŅA ŠPEHTA)! Viņš labi pasniedz, bet Tas nu tiešām ir NELIETIS!!!
JĀNIS ŠPEHTS - iemācīt viņš var - bet kas ir saistīts ar naudu - to gan viņš prot izkačāt!!
Ja iesiet pie viņa ņemiet vērā zēmāk aprakstīto.

1. Vajadzēja samaksāt drošības naudu 13 lati uz priekšu (Esiet uzmanīgi - galu galā tā nauda mums netika atdota - pastāstīšu tālāk).
2. Jānis Špehts ņem pirms braukšanas sākuma 26 lati par 2 stundām (No kuriem MIERĪGI var iebraukt kautkur uz pus stundu pa savām darīšanām - tajā tavu 2 stundu laikā - bet pabeidz nodarbību precīzi laikā - UN TĀ VAIRĀKAS REIZES PA PUS STUNDU PA SAVAM DARĪŠANĀM PAR TAVU NAUDIŅU)! Ja nodarbība notiek piemēram Valmierā, un sākat braukt no Limbažiem - Rēķiniet paši - vienu stundu BRAUCAM PA ŠOSEJU no Limbažiem uz Valmieru; PUS STUNDU pa viņa darīšanām - un PUS STUNDU pa Pilsētu =D JAUKI VAI NE !
3. Jānis Špehts - tāds speciālists, KA nobraucot VAIRĀKAS nodarbības - AIZMIRSA iemacīt BRAUKT FIGŪRAS!!! KAS tas par pasniedzēju, kurš tā mierīgi var aizmirst tādu nopietnu lietu - protams CSDD eksāmens bija nogāzts uz figūrām - Bet Špehta vārdi - "Es tā arī zināju ka tu gāzīsies uz tām figūrām, es aizmirsu tevi tos iemācīt!" - NU UN PROTAMS ATKAL VĒL VIENA PAPILDUS NODARBĪBA VIŅU KABATĀ par figūrām (un mums atkārtoti jāmaksā par csdd + vēl viena Špehta nodarbība).
4. Par Naudu kas 1. punktā bija samaksāta uz priekšu. To naudu nolēmam paņemt no viņa, kad CSDD eksāmens tiks nolikts un visas nodarbības reizes maksājam pilnu summu par 2 stundām. No otras reizes eksāmens bija nolikts - pazvanījām JĀNIM ŠPEHTAM - paprasījam, kā var satikties lai paņemt atpakaļ drošības naudiņu - TAS NELIETIS PATEICA - A TU TAK MAN PIRMS EKSĀMENA SAMAKSĀJI PAR 2 STUNDĀM 13 LATI, NEVIS 26, ES NEKO NEESMU PARĀDĀ! (Piezvanījām autoskolā Ieviņas, tur apsveica par eksāmena nolikšanu - un par to gādījumu ar droš'ības naudu pateica, ka nevarot neko izdarīt, jo Inspektors jau aizgāja no Ieviņām privātnodarbībās).

ESIET UZMANĪGIE - neejiet mācīties pie šī instruktora!!!

P.S.:
1. Jānim Špehtam ir pieradums smēķēt MAŠĪNĀ iekšā, kad tu brauc pie stūres!
Kad viņam pateica, lai viņš nepīpē salonā, tad viņš atbildēja - ko tu vakar daudz izdzēri, ka tev ir slikti no dūmiem??!! Un pīpēt nepārstāja.
2. Arī viņš var droši atcelt nodarbības - un paziņot par to, kad tu jau esi ceļā uz nodarbības sākuma punktu. Tā arī bija vairākas reizes.
3. Arī viņš var piedavāt tev - ka var aizbraukt tev pakaļ kur tu dzīvo - protams tu piekritīs - BET ŠĪS LAIK BŪS IZRĒĶINĀTS no nodarbību ilguma laika - bet samaksāsi kā parasti =)

Vot tā, tiesības mēs nolikām, un palika tikai pasmieties par pagājušo, bet nervozēt nodarbību laikā viņš liek - MAN ĻOTI GRIBĀS LAI JŪS ŅEMTU VĒRA VISU ŠO, ja iesiet pie viņa mācīties.

E

L Linda 17.11.2016

Varu visus ŠPEHTA nīdējus iepriecināt!!!! no 2014.gada vidus viņu INTERPOLS meklē!!!