Ingus Bogdans - Krāpšana - Krāpšana

Esiet uzmanīgi! Ingus Bogdans (attēla kreisajā pusē) ir krāpnieks.

Šīs "cilvēks" ir piespiedis iemaksāt viņam 200 EUR avansu remontdarbu materiāliem, pēc kā pazūda. Tikšanās laikā viņš ir spējīgs atstāt labu iespaidu - jautā detaļas par darbu un izrunā nianses, dara visu lai novestu jūsu acis no viņa patiesās būtības un lai jūs uzticētu viņam avansu. NETICIET!

Tiklīdz jūs saņemsiet naudu, tā būs pedējā reize, kad jūs viņu satiekat. Pēc tam būs atrunas pa telefonu un kādu laiku viņš atbildēs uz zvaniem, solot izpildīt darbu vēlāk, tiklīdz nepazudīs vispār.

Gadījumā, ja jau esat saskarušies ar viņu un zaudējat savu naudu, mums ir paveicies noskaidrot viņa dzīvesvietas adresi: Rīga, Stirnu iela 57A dz. 16. Lai šīs cilvēks dabū ko ir nopelnījis.

O