Ingrīda Lazdiņa - SIA "TIHE DS" dāvanu saiņošana, krāpniece! - Ingrīda Lazdiņa, SIA "TIHE DS" - krāpniece!

Sveiki!
Vēlējos pabrīdināt visus, kas jelkad vēlas uzsākt darbu pie šīs sievietes.
Sludinājumā atradu darba piedāvājumu dāvanu saiņotājas amatam. Uzriez saņēmu zvanu, ka varu ierasties uz pārrunām. Viss ļoti skaisti, ļoti jauki. Darbs veikalā DARRO t/c ORIGO. Alga ar stundu likmi + procenti no ietirgotā. Sāku strādāt viss forši, tad no apsargiem padzirdēju, ka priekšniece esot krāpniece, ka visas kas iepriekš strādājušas aizgājušas no turienes, jo priekšniece nemaksāja. Izlasīju antireklāma.lv (http://antireklama.lv/lv/tihe-ds/) sūdzību par Lazdiņu. Pastāstīju to kolēģei un viņa to visu atstāstīja. Lazdiņa, protams, attaisnojās, ka šī sieviete, kura ievietoja sūdzību ir zagusi no veikala naudu, tāpēc tikusi atlaista. Es, protams, tam pilnībā nespēju noticēt, bet naivi cerēju, ka gan jau ar mani tā nenotiks, mani neapkrāps.
Algu izmaksāja 2x mēnesī. Pirmā alga ienāca laikus. Nākošās jau sāka kavēties. No sākuma 1 dienu, tad 2, 3 utt. (Katru reizi kad jautāju kad būs tā saņēmu atbildi - rīt būs, rīt būs.) Nepareizi aprēķinātas, protams, vienmēr tā, ka Ingrīda palika man un kolēģei parādā. Saņemot algu nācās iet skaidroties par to, ka vajadzēja būt vairāk, kāpēc ir tik maz?
Pienākot Jaunajam gadam kļuva vēl trakāk. Alga sāka kavēties par 2 nedēļām. Ingrīda to izmaksāja pa daļām, piemēram, 20ls dienā. Par pusi marta un visu aprīli līdz šai diena neesmu saņēmusi ne santīma tieši tāpat arī mana kolēģe neko nav saņēmusi. Ingrīda Lazdiņa man ir parādā 230Ls un tik tiešām kā jau antireklama.lv minēts Lazdiņu nekas nebiedē. Ne VID, ne VDI (Valsts darba inspekcija), ne juristi, ne pirmstiesas brīdinājumi, ne brīdinājumi par to, ka iesim uz Bez Tabu. Viss apstājās pie pirmstiesas brīdinājuma, jo viņa pat to neizlasīja, visu ignorēja, nekur nav sasniedzama utt. Būtu man bijis laiks iet un cīnīties, ņemties pa tiesām, es droši vien to arī darītu, bet šķiet tas viss būtu velti, jo viņa tāpat nesamaksātu.
Mācieties no manām kļūdām un tiešām neizvēlieties uzsākt darbu pie Ingrīdas Lazdiņas. Apkrāps kā maziņos. Jāpiemin, ka viņa mīl pieņemt jaunus cilvēkus, studentus, laikam mūs vieglāk apšmaukt. Un šobrīd vairs nedarbojas t/c ORIGO. Varbūt ir uztaisījusi jaunu SIA un darbojas kur citur.
Lazdiņai varu novēlēt, lai viss tas dzīvē atnāk atpakaļ...

K

S smīkņa 02.09.2013

Vajadzēja tomēr tiesāties, dabūtu ne tikai nesamaksāto algu jums samaksāt, bet arī tiesāšanās izdevumus apmaksāt.

Katram darbiniekam nepieciešama juridiskā palīdzība (pirms/pēc darba līguma slēgšanas), kā arī sava arodbiedrība. Iesaku www.darbiniekuparstavis.lv, [slēpt]@darbiniekuparstavis.lv
Darbinieku pārstāvis.

O Ogoooooooo 20.12.2017

ir ir dzirdēts par šo skaistuli...apkrāpusi ne vienu vien ...