www.sudzibas.lv Ingrida Bridal drausmīga attieksme priet klientiem

Ingrida Bridal - drausmīga attieksme priet klientiem

Vēlos brīdināt meitenes, kuras nevēlas par kleitu tērēt vismaz 500 Ls, un vizuāli neizskatās pēc bagātās līgavas, šim salonam mest lielu līkumu, citādi sabojāts garastāvoklis visai dienai garantēts.
Sazvanījos šodien ar salonu, un pašai Ingrīdia jautāju, vai ir iespēja nomāt kleitu par summu līdz 150 Ls. viņa pārliecinoši atbildēja, ka, protams. Kad iegāju salonā, priekšā bija pati izreklamētā salona vadītāja Ingrīda. Jau viņas balss tonis atklāti liecināja, ka viņa mani uzskata par kaut kādu nožēlojamu ubadzi. Vispārējais tērpu klāsts salonā bija diezgan vienveidīgs, lai gan šis ir šūšanas salons. Es vēlējos atrast taisnu, vienkāršu kleitiņu, bet viņa atbildēja, ko es vispār par 100 Ls varot gribēt. Vai tad 150 Ls nav pietiekoši liela samaksa par tērpa īri? Tepat kāzu kleitu katalogā biju apskatīju pirms tam, ka viņiem ir nomā kleitas par iepriekš nosaukto summu. Kad pajautāju, kā ar kleitas transportēšanu uz citu pilsētu, viņa nenoklausījas manu jautājumu līdz galam, bet nikni atbildēja, ko es iedomājoties, ka par tik niecīgu samaksu man kāds uz mājām to tērpu transportēs. Mans jautājums jau bija par to, vai tērpam būs līdzi speciāls pārvadāšanas maiss jeb man pašai tas jānodrošina. Attieksme bija apmēram tāda, ka kaut kāda ubadze iedrošinās viņas traucēt vai varbūt kaut ko nozagt jeb izlūgties par velti. Lieki tekt, ka pēc tādas auksta ūdens šalts man vienīgā doma bija, no turienes ātrāk pazust... Nožēloju, ka promejot biju tik samulsusi, ka nepateicu visu, ko domāju par viņu attieksmi. Pirms tam biju vēl vairākos salonos, bet nekur ne tuvu tik briesmīgu attieksmi nenācās baudīt.

D

L lidzina82 06.09.2013

Nu nav taa kaa raksti!Un tiesam, o par 150 ls Tu gribi?Tad ej uz 7 aveeniju un nem kleitas pa 100 ls, nevis staigaa uz ekskluziiviem saloniem.

K Krista 06.09.2013

Te taču runā par attieksmi!
Piemēram, es arī tā daru nosaucu pati lētāku summu un skatos vai man par šādu summu piedāvās ko es gribu un ja man patiks attieksme un tā lieta, tad es samaksāšu dārgāk, katrs skatās kā viņam izdevīgāk un 150ls nav tik maza nauda.
Vēl pie tam ja no sākuma pazvana un noskaidro vai ir iespējams pa šādu summu iegādāties, ja nav, tad arī pasaki nevis pēc tam pazemo cilvēku. fuj.

A Alexa 06.09.2013

Tērpas īre par 150 Ls ir tiešam nav tik maza nauda, ja pieskaitisīm apakšsvarkus īri kadus 30 Ls uz divam dienam+ sods par bojajumiem kadus 20Ls + nav iespejams saisinat garus svarkus, tad šad sanak 200 labakā gadījumā. Sliktaka gadījumā summa varbūt būs lielāka + nervu sabrukums.Neviens Jums nedos tērpu par 150Ls, Jus samaksasiet pilnu cenu ka drošības naudu, un pēc tam kad bus saskaitīti visi bojajumi pec svinibas, Jus saņemsiet atlikumu.Ka var būt tik naivai? Labāk nopirkt to tērpu un darīt ko gribi, kaut vai pardot pa puscenu, neka uzklausīt pec savas laimīgas kāzas kadas tantes kritiskas frazes.

A Alexa 06.09.2013

Iejet uz pieklaigu salonu BONNI un nebus galvassapes kur ļikt un ka transportet!

L Lorka 21.01.2016

салон существует на моей памяти уже лет 15, и является одним из лучших салонов свадебных платьев Латвии. Даже в Лондоне у Ингриды есть салон. Порой Ингрида бывает резкой, как и любой другой художник, но вы представьте, что у неё в сезон каждый час по 1-2 невесты в магазине. Не всегда всё бывает гладко и пару таких эксцессов за столько лет это капля в море. Лучше посмотрите на её сайте, сколько невест присылает свои фотографии со счастливыми лицами.