www.sudzibas.lv Inga Tarasova Viena no sliktākām krievu valodas skolotājam

Inga Tarasova - Viena no sliktākām krievu valodas skolotājam

Nomācijos pie viņas 4 gadus un varu mierīgi teikt ka tā ir vienkārši briesmīga skolotāja
1. Ja tu esi vīriešu dzimuma pārstavis vairāk par 8 vari necerēt
2. Ja tu nepiekrīti skolotājas viedoklim par politiku (vienalga cik absurdisks viņs nebija) vai citu tēmu viņa tevi izdzīs no klases un ieliks tev "n" jo tu viņu loti sadusmoji
3. Skolotājas mācišanas metode ir ļoti dīvaina-viņa liek "zubrīt" tekstu no grāmatas kā dzejoli un atstāstīt to nākamājās stundās.
4. Skolotāja ļoti slavē nilu ušakovu sakot ka tas ir labākais mērs rīgas vēsturē (labāk par to nestrīdēties-nils viņai ir svēta lieta)
5. Esot vairākas reizes draudējusi ar skolas nepabeigšanu, iegāžot skolniekus
6. Kā jau teicu, manuprāt skolotāja ir feministe, jo meitenēm vērtē pēc citiem kriterijiem, jo valoda viņām bija daudž švākāka nekā puišiem
ja jūs mācaties rīgas pļavnieku pamatskolā vai citā skolā kur krievu valodu pasniedz skolotāja tarasova labāk ņemiet vācu valodu ja negribiet pārverst pamatskolas gadus par elli

Et

Tu Turkey901 07.07.2019

Būs Jums pēc 9. klases eksāmens, kur tad arī varēsiet pierādīt savu taisnību vai arī izgāzties ar pieņēmumiem par savu teicamo krievu valodu.

Kā arī, ir taču kontroldarbi, kur ir viena pareizā atbilde un viena punktu uzskaites sistēma, kur nevar būt "divas taisnības"!

Krievu valodu nokārtoju eksāmenā uz 10
Gadā man ir 7

Et Etherium 07.07.2019

Pēc manas latviešy valodas var spriest ka ar krievu valodu man viss ir kartībā :d

Et Etherium 07.07.2019

Par kontroldarbiem-skolotāju viņu veidoja no vairākām daļām kurā ir gan viņas saucāmā "runāšanas daļa". Un ko aizmirsu pieminēt- skolotāja mēdz likt 1 bez iespējas izlabot

Tu Turkey901 08.07.2019

Ja Jūs neizmācījāties, atnācāt nesagatavojusies un saņēmāt 1, tad neredzu vajadzību pieļaut jebkādu labošanu. Nākamreiz nenāksiet nesagatavojusies un saņemsiet labu atzīmi par spīdošām zināšanām!

Et Etherium 08.07.2019

Nē, viņa 1 liek par uzvedību, kurš tev stāvēs žurnālā un izlabot tu to nevari.

Tu Turkey901 08.07.2019

Tad iemācieties uzvesties un problēma atkritīs pati no sevis!

Et Etherium 08.07.2019

Atzīme atēno mani līmeni kādā no priekšmetiem
Ja es Krievu valodas programmu 9.klasei zinu perfekti tad man tur jābūt 10, nevis 7
Priekš uzvēdības ir piezīmes

Tu Turkey901 08.07.2019

Atzīme attēno ne tikai Jūsu zināšanu līmeni kādā no priekšmetiem, bat arī attieksmi pret to.
Piezīmēm nav audzinošs raksturs, jo īpaši pamatskolā un vidusskolā, dienasgrāmatas vecākiem netiek uzrādītas un pēriens netiek saņemts, vieninieki gan ir audzinoši un nākamreiz par savu uzvedību padomāsiet divreiz!

Et Etherium 08.07.2019

Attieksme pret priekšmetu un skolotāju nav viens un tas pats.
Un atkartojos, attieksme pret priekšmetu un līmenis tajā arī nav viens un tas pats
Atzīmi liek par darbu, nevis uzvedību tajā.
Kontroldarbos u.c nav kritēriju uzvedība
Un atkal šī ir vienīga skolotāja kura lika "1" par uzvedību, jo man un klasesbiedriem tā patiešām tā nebūt nebija slikta
Šājā situācija jūs mēģinat aizstāvēt skolotāju, vispār viņu nepazīstot.
Tā bija vienīgā skolotāja kura lika 1 par uzvēdibu, propogandeja savu viedokli, vertēja bērnus atseviški, kautgan skolas doma ir ka mēs visi esam pie vienādiem apstākļiem
Ja es pat uzvedītos nekorekti, bet parādu lābākos rezultātus, tas nav iemesls kāpēc man ir jāliek vieninieki, lai vienīgi liecībā citas skolas domā ka mans līmenis Krievu valodā nav augsts, un ja es kartotu eksāmenu Angļu valodā,tā tas patiešam būtu

Bi biznesaklients 18.07.2019

Iepazīstieties, lūdzu, ar jēdziena "feminisms" nozīmi pirms bārstīt tādus vārdus. Lai pašai nav jākaunās pēc tam...

Et Etherium 20.07.2019

Jēdziens un kā tas izpaužās ir divas dažādas lietas, jo mūsdienās sievietes mēģina nevis padarīt abus dzimumus pēc tiesībām vienādus bet gan iegūt sev vairāk tiesību, ko savukārt arī darija skolotāja stundu laikos
Jūs savukārt iepāzīstaties līdz galam par mūsdienu tendencēm un problēmām