www.sudzibas.lv Inga Tarasova Briesmīga skolotāja

AtrisinātaInga Tarasova - Briesmīga skolotāja

Vienreiz mums sākās stunda un es to nepamanīju, viņa redzējaka es skatos savu telefonu un viņa sāka bļaut uz manīm. Vēl viņa man lika apsēsties pirmajā Solā. Varēja vienkārši pateikt to, es protams raudāju. Nākamajā stundā viņa prasa vai es Raudāšu vēlreiz smejoties, protams raudāju. Nākamajā stundā pateica sāpīgu "joku" par mani un klasesbiedru.

Papildināts Anrijs Reķis 03.05.2022

⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️ Es atvainojos visiem bet es mazliet pārspīlēju es vienkārši neklausījos zvanā un cerēju ka būs labāk priekš manis nezinu kāpēc⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

Papildināts Anrijs Reķis 03.05.2022

⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Es pārspīlēju un neapdomājos nedomājiet par viņu sliktu⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Anrijs Reķis 03.05.2022

es pie visa biju vainīgs man vajadzēja runāt ar skolotāju.

A Anrijs Reķis 03.05.2022

⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Es pārspīlēju un neapdomājos lūdzu nedomājiet par viņu sliktu⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

A Anrijs Reķis 03.05.2022

⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Lūdzu atvainojiet ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️