www.sudzibas.lv Inga Springe Nauda kurinātāja provikātore

Inga Springe - Nauda kurinātāja provikātore

Labdien visiem vēlētos pievērst uzmanību cilvēku kura patīk naidu kurināt un provokācijām vest ar epidēmijas stāvoklī. Staigā pa facebook liek stukačot cilvēkiem vienu pa otru tāpat tiktok un arī citās platformās viņa nodirš krievus meklē uz viņiem tikai kā viņus iesēdināt dara visāda jēlības jakādam neapmierina varat sazināties caur facebook constantine rex var atrast un car draugiem.lv Konstantīns Komanovskis man bilde būs profilā.

Tā krople mums Latvijā visu čakarē

B Bez_vārds 09.01.2023

Tu gan esi tizls. Nevienam neinteresē tava sūdzība.

S Samanta D. 11.01.2023

Sveiks Sprinģes aizstāvi. Vai jau savu kaimiņu nosūdzēji,jo viņa viedoklis atšķiras no Sprinģes,tāpēc nepareizs? 😄 Nekad nespēšu saprast, kāpēc to "pareizā" viedokļa saimnieci aizstāv. Visur lien kur nevajag.

S Samanta D. 11.01.2023

Kariņa pakalpiņš viņa ir. Tāpēc tā ir. Demokrātija skaitās,bet savu viedokli izteikt nevar, uzreiz klāt Sprinģe, apgalvojot,ka citu viedoklis ir nepareizs, tikai viņai pareizs.

Labdien visiem Vēlētos pievērst uzmanību cilvēku kura patīk naidu kurināt un provokācijām vest ar epidēmijas stāvoklī. Staigā pa Facebook liek stukačot cilvēkiem vienu pa otru tāpat tiktok un arī citās platformās viņa nodirš krievus meklē uz viņiem tikai kā viņus iesēdināt dara visāda jēlības jakādam neapmierina varat sazināties

S Stenlijs 10.01.2023

Un pareizi dara. Kara laikā noderīgie kremļa idioti ir jātur īsā pavadā.
Robežas ir vaļā, nepatīk var doties uz citu paraugvalsti un nodirst tur to.