www.sudzibas.lv Inga Plužņikova Ļoti pavirša attieksme

Inga Plužņikova - Ļoti pavirša attieksme

Liepājas slimnīca, uzņemšana, dežūrējošā ginekoloģe Inga Plužņikova. Ierados ar spēcīgām ginekoloģiskām sāpem un asiņošanu, šī “dakterīte” pateica, ka nekrāmēsies ar mani un aizsūtija mājās dzert ibumentin un gaidīt, kad tikšu pie savas ārstes. Lieki piebilst, ka meklēju paīdzību citur un pēc 2 dienām tiku operēta. Inga Plužņikova operējamas problēmas ārstē ar ibumetin un nekrāmējas ar pacientiem. Nevienam nenovēlu nonākt pie šīs personas.

Pacco_al 20.04.2021

Par šādām ārstēm ir jāraksta sūdzības VVD. Iedomājušās no sevis nezin ko.

E Eliiiza 15.09.2021

Man pašai palaimējies neonākt pie šīs "dakteres", taču tik smagu stāstu nāk no mammām, kurām nav tā paveicies. Aicinu katru mammu, kura saņēmusi emocionālu vai fizisku vardarbību rakstīt iecniegumus Veselības inspekcijai- gan par rupjību, izsmiešanu, ignorēšanu, nolaidību utt. Iespējams tā mēs kādu topošo mammu un bērniņu varam pasargāt.