Inga Biteniece - Krapšana

Šī ir patiešām krāpniece izkrapa 30€ ja viņa arī ir bijusi aizturēta tad laikam policijaj ir pofig
es nedevos uz policiju rakstīt iesniegumu

Ja kada/s šo lasa tad te būs par viņu nedaudz dati. (lai neviens ne uz ķertos)
vārds - Inga
uzvārds - Biteniece
bankas konts - lv28unla0055000439684
personas kods - 010588-12314

dota persona dēvē sevi par kredīt devēju
kura prasa tavus datus
kur strādā, kur dzīvo, ienākumus, un t. T

es prasiju garantijas, ligumu
bet viņa man stastija ka to nedrīkstu radīt (viņa)
labi aizsūtīju es naudu (uzticējos)

pēc kada laika viņa prasa vell 22.75
un es tad sapratu ka mani meigina apkrāpt
ja manā vietā būtu kads cits es domāju ka maksātu par kkadiem tukšiem vardiem kamēr neapniktu,

mes drusku vell parunājām un viņa man piedāvāja atcelt šo kredītu un atmaksāt, es teicu labi gaidišu naudu atpakaļ bet ne tur ta bija,
atsūtīja video ka uz manu naudu aizsūtito tie dzer alejas un vell nezin ko, kā arī nobloķēja mani wpp

beigas kas lasija tas malacis!

Manas domas par to ir sekojošas tas kas nespēj samaksāt savus kredītus dodaties labak pie maksāt nespējīga, vai arī vēlies paņemt kredītu tad dodies uz bankas filliali ja tev nau ienakumu meklē galvotāju, ja nau galvotāja ieķīlā to ko nau žēl iesaku ne māju tad paliksi bez jumta aizdomajies, visu labi tiem kas lasa lai viecas dzīvē un esiet uzmanīgāki pret krapniekiem vienmer prasat līgumu vai prasat tikšanas vietu pie kadastra, ar ligumu doto kurš ir vienalga kāds var aiziet uz policiju un tad tas krāpnieks var būt sodits un jums būs atmaksāta summa

Z

Ventilators 03.04.2019

Nu.. ieteiktu daļu datus noslēpt, ja tas ir vēl iespējams. Par šo varētu būt pants pret jums, diemžēl.

M Milite2 14.05.2019

Kapec neko nedara policija?Ja ir par so cilveku iesniegumi rakstiti,ir personas kods,bankas konts,:pamegini kukuli maizi nozagt veikala tas jau bus noziegums,bet si tik turpina cilvekus krapt,tas laikam nav noziegums.SUPER