Inga Biteniece - Krāpšana

Uzmanieties no Ingas Bitenieces telefona nummurs 25413718 piedāvā kredītus, Prasa naudu par noformēšanu, tad vel pa piekrišanu, bet rezultāta aizdevumu ta ari neieskaita. Kad pajauta kad bus, tad tik gaidiet būšot, esot ne tā banka, ja gribot atrāk, tad vel jāskaita nauda un ta talāk. Vārdu sakot krāpniece.

Ve

Zo zozefiine30@inbox.lv 12.10.2018

ATTIEKSME PRET SO SŪDZŪBU PRET SO SŪDZĪBU IR ĻOTI POITĪVA! MAN AR VIŅU BIJADARĪŠANADIVAS REIZES UN STILS VIŅAI TIEŠI TADS, TIKAI TUKŠI SOLIJUMI UN NAUDAS IZVILKSANA,MAN VIENREIZ APNIKA UNES URAKSTĪJU IESNIEGUMU KRIMINALPOLICIJAI PAR NAUDAS IZKRĀPŠANU UN DRĪZ ŠAI KRAPNIECEI VAR PIEVIENOTIES VEL VIENS KANDIDATS,VINAM SODIEN IR VEL VIENA IESPEJA UN TAD VINA REPUTACIJA BUS NEATGRIEZNISKI SABOJATA! PRASĪJUIEMAKSĀTO ATPAKAĻ, IT KA GRIBĒJADOT...

Sa Sandis Balodis 23.10.2018

Man tikjo ar vinu ari bija saskarsme. Parsutiiju naudu un aizblokeja many telefona numura.

Kr Kristīne 15.11.2018

Viņa beidzot ir aizturēta! Šodien pie mums bija policija šajā sakarā, prasija vai rakstīsim sūdzību! Izkrāpa vasaras sākumā 300eur