Infrateh - Krāpnieki

Firma, kura Alūksnē jau darbojas vairākus gadus maksā aplokšņu algas, nemaksā nodokļus, pēc līguma noslēgtās darba algas netiek maksātas. Regulāri katru nedēļu no Rīgas ierodas ar automašīnu, lai izmaksātu darba algas, kuras iegūtas nelegālos ceļos. Viņa darbinieks izsaka draudus saviem darbiniekiem, darbiniekus saukā par rūķiem un ņirgājas, jo pašam ir jautri.

Z

Z Zirgs 15.07.2012

Tā ir balta patiesība, jo esam arī šai firmā strādājuši.

Ausainītis 15.07.2012

Sūdzība tiešām tāda, ka pat zirgam jāsmejas!

@ @@@ 19.09.2012

Neiesaku sadarboties ar šo uzņēmumu, jo savas saistības tas nepilda un no komunikācijas izvairās. Internetā var pārliecināties, ka attiecībā uz Infrateh ir aktuālas parādu piedziņas vairākās inkasso kompānijās.

H Heaton 06.03.2013

Neielaisties nekādos darījumos - krāpnieks un uzmetējs. Tāpat nesadarboties ar viņam piederošajām firmām kā piemēram Sia "BM Būve" un kādu laiku atpakaļ bija paredzēts visu pārspēlēt uz SIA "Infrateh". Firma nodarbina darbiniekus bez darba līguma un nemaksā algas.

P pārvaldnieks 23.10.2013

VIDā nodokļu parāds ~ 500 000 Ls. Ir jautājumi?