www.sudzibas.lv Infinity Fitness Izcili slitka personāla attieksme

Infinity Fitness - Izcili slitka personāla attieksme

Personāla attieksme pret klientiem tik slikta kā nekur nav redzēta. Jautājums, kādēļ vispār ir vajadzīgi kaut kādi liekēži "treneri", kuri slaistās pa zāli, izrādās - lai varētu ķērkt uz klientiem par sīkumiem. Itkā nepietiktu jau ar "jaukajiem" administratoriem. Rakstīts, ka klubs strādā līdz 23:00. Reāli ja izej uz ielas pa ārdurvīm 22:45 tas jau tiek uzskatīts par lielu noziegumu, ja iziesi ārā 22:55 tad uz tevi bļaus un tevi pazemos kā nekad vēl neesi dzīvē dzirdējis. Viņi pilnīgi nesaprot, ka viņiem algas maksā klienti un domā ka ir pilnīgi otrādāk. Kur vēl kaut kas tāds ir redzēts? Pareizi - nekur! Turklāt nav jau tā ka es veikalā nopirku sērkociņus, kuri maksā 3 centus, 2 centi sērkociņu pašizmaksa, turklāt mani apkalpoja super laipni. Sporta klubiem visa tā abonementa summa peļņā aiziet.

I Innuendo 24.02.2016

ну, не клиенты им зарплату платят, а организация,в которой они работают
это значит, что деньги получает кто угодно, а сотрудники получают свою жалкую местную зарплату *которую везде стараются держать на грани минималки - сговорились*
и скорее всего сотрудникам еще и убираться надо и закрывать заведение, а далеко не все живут рядом с работой - 11 часов вечера не изобилует транспортом.

да, так вести себя не стоит, т.к. не клиент виноват, а компания, предоставляющая такие условия труда, но особо и бежать-то им некуда - везде одно и то же

D dekuya 03.03.2016

Klient tut prichom?

L Lucky 05.08.2016

Pilnigi piekritu, otrdien biju shita fitnesa - es neteikshu ka cilveki labi vai sliktie, es teikshu -pilnigi neadekvatie !!nekadas problemas -iesu citur sitie fitnesi katra sturi , klieni aizies un viss.

V VecBebrs 10.09.2016

Kaut kādās dažādās pasaulēs laikam dzīvojam - jau gadus piecus uz turieni eju. Un varu teikt tikai visu to labāko.
Ļoti labas iespējas strādāt. Un par ļoti sakarīgām naudiņām. Un ar ļoti draudzīgiem cilvēkiem. Un ar lielisku pirts iespēju noslēgumā.