www.sudzibas.lv INESE VARTA - INTRIGANTE INESE VARTA - INTRIGANTE UN MELE

INESE VARTA - INTRIGANTE - INESE VARTA - INTRIGANTE UN MELE

Inese Varta - precējusies, ir bērns, bet vinu neviens sajaa dzivee nav paarmaacijis, esiet uzmaniigi, ir liela mele, samuldees taa, ka par maz neliksies. Intrigas pin pa visu rajonu, nezinu, kaa vinu pacies viirs, jo vina tak ir debila zoss, un ko tik nenaakas klausiities no vinas mutes, taads sviests ka pretiigi metas. domajiet laudis un neklausaties vinas mulkibaam es ari noticeju divas nedelas atpakal vinas intrigaam un meliem tagad to loti nozeloju.

J

S Silva 27.01.2010

Ko tad pinies ar tādiem cilvēkiem? Pašam nevajag būt muļķim, bet domāt ar galvu un nevis pēc tam internetā anonīmi žēloties.

I inga 27.01.2010

nav ko pīties ar tādām Inesēm, tad arī nebūs jāsūdzās par visu Latviju!

E Es-se 27.01.2010

Un tad? Un, kas no tā? Ja jau viņa ir tik slikta, ka Tev pat pretīgi palika, tad ej, un pārmāci viņu pats, nesūdzies internetā! Lai viņa pin intrigas, ja to tik labi pieprot. Pašam nevajag būtu tādam muļķim un ticēt visiem un visam, ko saka! Neviens jau nav vainīgs, ka joprojām "klausi" pasakām jau pieaudzis būdams.

S sejienietis 28.01.2010

Ha, vina tak bija aiznemusies pagaajuso gadu naudu, nu taa vilka garumaa ar atdosanu, iedomajos ka vina muldeja par atdosanu, muldona vina vienmer bija aiz muguras tikai di... kaa cilveks prom ta vina atver savu smirdigo muti un pina un pin joprojam intrigas to jau visi te zina

T tepat 29.01.2010

ha, es vinu pazistu...kruta...zinaju ka tada bet nezinaaju ka tik talu aizgajis bus ko parunat mums kaiminiem.:))) viiram sveicieni, inesit melit

Z zaglearii 04.02.2010

Vina nav tikai mele bet zagle un to mes zinam ne tikai radi bet draugi ari

S sh 05.02.2010

MJā, malacis skuķis, atradis sev nodarbi-čakarēt godīgos pilsoņus.Kā jau kaut kur šodien minēju, ir aitas būs cirpēji...tātad, ja jau jūs ļaujaties, tad nežēlojaties.