www.sudzibas.lv Inese Rukmane Aizņemas naudu un neatdod

Inese Rukmane - Aizņemas naudu un neatdod

Inese Rukmane, aizņemas no paziņām naudu un neatdod. Mazākus aidevumus vēl cenšas atgriezt, bet ja summa ir lielāka sākas problēmas. Bieži aizņemoties naudas līdzekļus Inese apzinās ka nespēs tos atdot. Es dzīvoju viņai kaimiņos un biju no saviem radiem un paziņām brīdināts par Ineses netikumiem. Nekad viņai nozīmīgas summas netiku aizdevis.
Viņas dēls Raimonds - alkooliķis, kurš nekur nestrādā, piespiež viņai sevi uzturēt. Arī pati ļoti mīl lietot alkoholu. Inesei jāstrādā 3-jās darba vietās plus vēl jātirgojas ar kontrabandas cigaretēm lai spētu apmierināt sava pāraudzeņa vēlmes un prasības. Dēls Raimonds tikmēr klaiņo pa pilsētu dzerdams un dzirda savus paziņas bezpajumtniekus. Piedevām taisa orģijas savā dzīves vietā un ar savu dzīves veidu terorizē apkārtējos kaimiņus. Abi pēc dabas ļoti skandolozi un pretīgi ar viņiem komunicēt. Naktīs apzināti uzvedas tā lai traucētu apkārtējiem kaimiņiem. No kaimiņu puses, par nakts trokšņošanu, neskaitāmas reizes tiek saukta policija.
Protams ka šāds dzīvesveids prasa arī naudas līdzekļus, kuru Inesei parstāvīgi trūkst. Nākas aizņemties, bet ar atdošanu sākas problēmas. Pats personīgi pazīstu Jelgavas iedzīvotājus (tai skaitā savus attālus radus) kuriem Inese parādā paprāvas naudas summas kopš 90' tajiem gadiem. Mans attālāks radinieks, kurš strādā ārzemēs, viņai pat atlaida apmēram 400 Ls parādu, jo saprata ka to nesagaidīs.
Cienījamie līdzpilsoņi, jo īpaši Jelgavnieki, ...pirms Inesei nolemjiet aizdot naudu,...LABI APDOMĀJIET vai tas to vērts. Nauda ko aizdosiet tiks nodzerta, bet ar atdošanu kā at bitēm, neko sakidri nevar zināt. Ineses kreditoriem un investoriem viņas patreizējā dzīves vieta: Pasta 44/1, Jelgava, LV-3001, durvju kods: 28
Visu cieņu Jums par uzmanību un sargiet sevi no krāpniekiem!