Inese Liberte - Krāpniece

Uzmanību!!! KRĀPNIECE!!!
Portālā SS.lv piedāvā palīdzību studiju darbu izstrādē un mācību materiālu apkopošanā, kad nonāk līdz reālām darbībām uz zvaniem un e-pastiem vairāk neatbild. Paprasa avansu e-pasts un pazūd, aizbildinās ar ģimenes slimību.

Atgādinu Personu sauc INESE LIBERTE, e-pasts [slēpt]@gmail.com, tālr.25242816
Neuzķerieties

Likumsargs 17.04.2016

Šos studentu uzmetējus ATBALSTU!
Studentiem vajadzētu saprast, ka kursa darbi un diplomdarbi ir jāraksta pašam un ir šis tas jāmācās. Ne visu var nopirkt par naudu!
Citādi būs, kā viens vakardienas students atnāk uz manu biroju lai mēģinātu iegūt darbu pie mums( ir vakance) uz uz jautājumu kas ir Vašingtona? Atbilde bija fenomenāla. Vašingtona ir pundurvalsts Ziemeļamerikā! Tas jau daudz ko izsaka!!!

I IlzeK 20.04.2016

Smieklīgi, kad cilvēks kurš krāpjās ( pats neraksta savu diplomdarbu) vēl izdomājis sūdzēties par to,ka viņš ir apkrāpts. Vēl aizejiet pasūdzēties lektoram - savu kursa darbu nevaru iesniegt, jo tante no ss.lv man viņu neuzrakstīja.

I Ilona Maskale 23.04.2016

Lose