Inese Jurisa Sertificēts Posts - Bojā bērniem dzīves

Psihologs melis! Neprofesionāle!
Tas ir tikai tas ko citi ir klusējuši un nepastāstījuši par šo sertificēto cilvēku, kas posta citiem dzīves un kauns un negoda traips par postu ko nes bērniem. “
Vērsos psihologu sertifikācijas padomē, kas atzina, ka Inese Jurisa strādāja ar mazgadīgu bērnu neatbilstošām metodēm. Tajā laikā Inese Jurisa sadarbojās ar advokāti aiju gulbi, lai "ražotu" advokātes klientam tīkamus atzinumus. Viss vairāk, protams, cieta 4g. vecs bērns.
Uzskatu, ka kauna un sirdsapziņas nav nevienai no abām pieminētājām.

I

Teatris 03.02.2023

Paldies par to kad dalaties! Pilnīgi piekrītu. Manam paziņai arī izpostīja bērnam dzīvi. Tādus speciālistus būtu jāsoda! Kauns. Uzrakstīšu vēlāk arī ko viņa nodarīja bērnam un kādas sekas atstāja. Lūdzu rakstiet arī pārējie, jo tadus melus ir jaatmasko!

M mujahid 04.02.2023

LV vispaar ir kaada instituucija, kas shos “specialistus” regulee?

I inesemelo 04.02.2023

Realitāte ir tāda, ka ar pirkstiņu nu nu parāda un turpina savu noziedzīgo darbību

līdz vienam brīdim

lūdzu arī pārējie kam ir ko teikt par šo cilvēku inesi jurisu neklusējiet, iesniedziet par šo cilvēku ziņas.