www.sudzibas.lv Inese Jurisa Profesionāla tēlniece

Inese Jurisa - Profesionāla tēlniece

Profesionāla mele un spēlmane.

Jau runājot ar šo cilvēku saproti, ka cilvēks nav patiess. Saskāros ar situāciju kur šī sieviete apmeloja citu cilvēku. Bet līdz brīdim kamēr nebiju pats par liecinieku nepatiesas informācijas sniegšanā neticēju.

Atstāšu šo kā brīdinājuma tekstu “uzmanies” un ņem vērā saskaroties jebkādā situācija ar inesi jurisu, atceries viņa nav patiesa, bet ir profesionāla mele.

Izmekletajs 06.12.2022

Psihologs

S Sm95349 25.01.2023

Iesaku visiem, kas meklē uzticamu un saprotošu psiholoģi. Varu vienīgi teikt tos labākos vārdus par pieredzi ar I. Jurisu!

I inesemelo 01.02.2023

Pirmkārt, ja jāmeklē psihologs, tu jau esi slims - otrkārt atrast parazītu, kā šī profesionāle, nav liela māksla. Bet ciešs no tā cilvēki un bērni, kauns kauns kauns ….

Teatris 07.12.2022

Pilnībā piekrītu! Patiesībā ir vēl trakāk viņa vairāku gadu laikā ir izpostijusi vairākiem dzīves.

K Kokon 15.01.2023

Ir jāvēršās psihologu sertifikācijas padomē ar sūdzību.

S Sm95349 25.01.2023

Nav bijušas nekādas problēmas. Mūsu bērns pat tieši pretēji visu laiku prasa ''Kad iesim pie tantes runāties?'' un ļoti labs kopējais vērtējums par pašu procesu. Saprotoša, bērniem patīk, viss ideāli.

P Profesionalis 08.12.2022

Esmu dzirdējis. Neesmu bijis klātesošs, bet neticēt nav iemesla, jo vārds psihologs ir sinonīms vārdam noziedzinieks.

Nu jā, skaidrs par ko iet runa

K Kokon 15.01.2023

Pilnīgi piekrītu augstāk izteiktam viedoklim par šo psiholoģi!
Vērsos psihologu sertifikācijas padomē, kas atzina, ka Inese Jurisa strādāja ar mazgadīgu bērnu neatbilstošām metodēm. Tajā laikā Jurisa sadarbojās ar advokāti Aiju Gulbi, lai "ražotu" advokātes klientam tīkamus atzinumus. Tas ir mans viedoklis, protams (bet pamatots). Viss vairāk, protams, cieta 4g.vecais bērns.
Uzskatu, ka kauna un sirdsapziņas nav nevienai no abām pieminētājām.

I inesemelo 01.02.2023

inese jurisa kauna traips. Un piekrītu rakstītajam, nesaprotu kur šie cilvēki iezspiež savas galvas. Pērkams kauna traips. Pienāks reiz diena, kad ieliks aiz restēm šādus speciālistus, nevis caur pazīšanos izpestīs šos aiz maskām paslēptos postu nesošos sūd#*. Es varu teikt tikai kauns kauns kauns, jo kamēr nemainīsies valstī sodu sistēma, tikmēr šādiem “speciālistiems” ļaus strādāt. Bet karma sekos un atnāks! Bērns cieta! Karma nāk!

P Pavels2 25.01.2023

Nav bijusas nekadas problemas. Musu gimene izmanto so psihologi jau vairak ka 2 gadus.

Tad gaidiet problēmas. Tas ir, jums jaunir problēma

M Meistarīte 25.01.2023

Nepiekrītu, nesen biju uz konsultāciju un likās profesionālāka par citiem psihologiem. Šie cilvēki, kas atstāj sliktus komenārus parasti ir vecāki, kuriem pēc tiesas sprieduma tiek liegts satikties ar bērnu, tapēc jūtoties aizskarti internetā sāk rakstīt nepatiesas ziņas. Jebkuram ar intelektu apveltītam cilvēkam ir skaidrs, ka šis sūdzības autors nav pie pilna prāta ņemams.

P Profesionalis 31.01.2023

Slikts specialists paliek slikts un bus slikts, jo ja ieksiene ir nabadziga, pat radinieku un savejo komentari nepalidzes!

Tieši tā karma atgriezīsies, sliktiem cilvēkiem kā šī nekauņa, inese karma nav tālu!

Paldies par atsauksmi. Pilnībā piekrītu!

I inesemelo 01.02.2023

Tieši tā! par šo speciālistu neceļas roka uzrakstīt ko labu, un nevaru nepateikt, ka viņa ir kauna traips

Par karmu vienmēr esmu aizdomājis, kā tā var aizkavēties, bet beigu beigās sasniedz mērķi ….
Šis cilvēks ir jau uz karmas bumbas atpakaļnākšanas.

S Starshine 02.02.2023

P r e t e k l e ir ta jurisa un m a i t a un m e l e