www.sudzibas.lv Inese Gailite mantkariga dakterite

Inese Gailite - mantkariga dakterite

Inese Gailite ginekologe, pirmais iespaids kolosals, dailruniga un ta..bet, pec tam kad pacients nonacis finansu grutibas notiek pazemosana, dzisana pie citiem arstiem utt, loti lielu pazemojumu nacas piedzivot..kaut gan pati ir visai pavirsa jo Asara iela vinai sava privatprakse kura vina ir viena pati visos amatos tas protams ari atspogulojas vinas darbos ar aizmarsibu...Katra gadijuma pie vinas grutniecibas uzskaite labak nestaties jo nedod Dievs nevares tikt vai ka citadi bus reali uzbraucieni un pazemojumi japiedzivo un vel kads ir liels minus ka vina diemzel neisniedz cekus, pecak nebus ko aiznest uz VID kaut jel kadu naudinu atpakal dabut jo grutniecei jau devini menesi jaapmekle arsts regulari..a un loti nepatik ja nedanco pec vinas stabules, atteicos no jauno vecaku apmacibas kursiem sakara ar finansem, tur jau laikam ar kads celojums vai kukulis sai spideja bet neka jo es neparakstijos, par ko vina protams bija loti nikna un to diezgan atklati ari izradija, ta it ka kadreiz nedzemdeja bez tiem bezjedzigajiem kursiem, i-neta redziet tikai plika teorija piejama bet tur kursos laikam reali dzemdet iemaca un istu bebi pie pupa liek, sviests, ta varetu turpinat un turpinat...loti vina nepatika, un nevienam ari neieteiktu!

V

K koli 20.04.2011

Kurā adresē ASARA ielā precīzi?

I Ieva 20.04.2011

Urlu mājā.

* ****** 21.04.2011

Ieviņ, vai tev nav ko darīt?Vai arī tev dubultnieki tizli saradušies?

A atklatiba 21.04.2011

Ne tika ar ārstiem, bet arī ar daudziem citiem iedzīvotājiem ir līdzīgas saskarsmes īpašības. Cilvēki paši sev rok bedri, šādi uzvedoties. Veido sev briesmīgas antireklāmas, kuras veiksmīgi darbojas. Jā, mūsdienās tā ir ārstu attieksme - galvenais ir augstskolā - deldēt 7 un vairāk gadus svārkus, bikses, "izbraukt" uz it kā labi iegūtajām zināšanām, pēc tā visa atvērt savu privātpraksi un izveidot "moku kambari" = ārstu prakse. Neredzu jēgu iet pie šāda mutes dzesētāja un arī maksāt tādiem, jo neko tie nevēlas dod, tikai ņemt un raust, jo augstskolā stājās ar vienu domu - nevis, kā palīdzēt cilvēkam, bet kā vairāk nopelnīt.
Uzdodied paši sev jautājumu, kapēc cilvēki vēlas iet mācīties medicīnu? Lielajam vairākumam tas tak nav sirds sauciens, tas nav tas, ko tu prastu un varētu, bet tā ir vieta, kur iegūt materiālos labumus nākotnē. Droši vien pie mūsdienu sistēmas, pat rūpīga kadru atlase ar Nn-tajām metodēm diez vai atrisinātu "īstais cilvēks, īstajā vietā" reālās dabas dotās prasmes, priekš tālākattīstīšanas - jo ar meliem un viltu var "izbraukt", bet ar naudu var nopirkt, parējie paliek malā vai netiek tur, kur viniem patiešām ir reāla vieta. Rezultāts šobrīd ir redzams, kas notiek Latvijā un citās pasaules malās.

Rakstiet vairāk sūdzības un ne tikai šajā sūdzību lapā, bet arī citviet kur vien ir iespēja, lai cilvēki zin notiekošo un "cilvēcisko" ārstu darbu.

L Laila 22.04.2011

man jau atkal viņa ļoti patīk :) arī biju grūtnieču uzskaitē. Nekādos kursos nesūtīja. Pati izvēlējos apmeklēt neitrālus kursus. Vispār labas atsauksmes man par viņu :)

V Velga 06.05.2011

Inese Gailite ir ļoti labs ārsts. Esmu jau ar otro grūtniecību uzskaitē pie šīs dakteres un esmu ļoti priecīga. Nekad šo dakterīti nemainītu ne pret vienu citu. Vienmēr var zvanīt sestdienās, svētdienās, ja ir vajadzība. Tādā veidā arī mana draudzene izglāba savu bērniņu, kas dzima pirms laika.
Un to visu vajag teikt acis, nevis seit sudzibas, Tas ir nekorekti. Un Jums laikam nav gadījies slikts ginekologs. Ka ari ar cekiem vienmer viss ir bijis kartiba.

L Linda 02.06.2011

pirmo reizi dzirdu kko taadu par Gailiiti. Aarste ir ljoti laba, ar cekiem viss ir kaartiibaa, savus uzskatus neuzspiez, vnm korekti visu pastaasta, pasaka, kas jaadara utt. LJoti siiki izskaidro analiizes, vienvaardsakot, visu to labaako vinjai.

P Paciente 04.09.2011

Kaut kāds ĀRPRĀC!!! Kā nav kauna vienu nesakarīgu viedokli izklāstīt, pietam pavirši un balstītu uz savas neapmierinātības pamata.
Pie šīs dakteres eju jau daudzus gadu un pateicoties viņai esmu tikusi pie diviem mazuļiem. Arī manas draudzenes nu jau vairākus gadus ir viņas pacientes, un nu jau pateicīgas man, ka atradušas SAVU ĀRSTU!!!
Šāds teks aiskāra mani ļoti. Dakteri uzskatu kā tuvu un uzticamu cilvēku, kurš ir augsts profesionālis un sirsnīgs cilvēks.
Mans ieteikums citiem.. mazāk lasīt šīs "kakas", jo citādi to nosaukt ir grūti.

Piekrītu jau iepriekš teiktajam, tev laikam patiešām nav gadījies slikts ginekeolgs!

B Bulciņa 01.03.2016

Dr. Gailīte ir mana ārste jau vairākus gadus. Un esmu arī ieteikusi draudzenēm. Nekad neesmu dzirdējusi nevienu sliktu vārdu. Un pati esmu patiešām priecīga, ka ir izdevies atrast tik labu speciālistu. Paldies Dievam, ka ir tādi ārsti. Sūdzības autorei ar ārsti visdrīzāk neizveidojās īstā "ķīmija". Jā, un medicīna diemžēl nav par brīvu mūsu valstī. Iespējams, ja man nebūtu naudas un nāktos maksāt par dažādiem izmeklējumiem arī es būtu dusmīga. Bet ārste tur nav pie vainas.

D Diānīte 07.03.2016

Dr. I. Gailīte ir ļoti profesionāla ārste un ļoti jauks un sisrsnīgs cilvēks. Viņa ir mana darkterīte jau vairāk kā 15 gadus. Nekad nekādas domstrarpības un nelikumības nav bijušas, vienmēr iejūtīga un mīļa. Pie viņas vienmēr eju ar prieku.

G Gelja 11.10.2016

Nu jau nu jau, tu nonāci finansiālās grūtībās....kur tev vispār bez naudām apkalpos?????? Otkārt, Dr.I.Gailīte vienmēr raksta kvīti !!!!!!! Šeit noteikti tu muldi! Treškārt, ja ne Dr.Gailīte, man tagad iespējams nebūtu manas meitiņas....man bija nu ļoti sarežģīts gadījums...ka jau man teica viena cita Dr...."profesoru gadījums"....izmetu daudz naudas skraidot pa profesoriem....ieteikumi bija pārtraukt dzemdības 6 mēn.vecumā! Vienīga Dr.Gailīte ticēja, ka viss būs labi...un bija gan labi...ka arī deva padomus, kādus drīkst medikamentus lietot no kuriem atteikties, jo mums taču ārsti ir ļoti piesardzīgi, rakstīja man visu ko vajag un ko nevajag "katram gadījumam" :(((( tāpēc Gailīte regulēja . Un vispār visiem profesoriem un citiem Dr.kuri man tā teica it īpāši Montai Liepiņai aizliegtu praktizēt!!!