Industra banka - krāpšana

Viņi domā, ka mainot pastāvīgi savu nosaukumu , ka tiks no grēkiem vaļā! :-) Pilnīgs ārprāts! Neiesaku nevienam veikt darījumus... Visas atsauksmes pazudušas internetā par iepriekšējā nosaukuma - Meridian banka! Kādēļ šitādus liekēžus neaizver?!... Visi naudas uzkrājumi, vērtspapīri un akcijas tika izsaimniekotas, kas likvidējot krājbanku, nesaprotamu apstākļu iemeslā tika pārceltas uz iepriekš nosauktās- Meridian Trade banku!

Ag

Tu Turkey901 24.01.2020

Nosaukums pēdējos gados mainīts vienreiz, kas tika visos interneta portālos iztiražēts/ izreklamēts, saistībā ar to, ka banka maina virzienu/ politiku no nerezidentu naudas apkalpošanas, dēļ situācijas valstī, uz vietājiem klientiem, privātiem un uzņēmumiem!