Industra banka - krāpšana

Viņi domā, ka mainot pastāvīgi savu nosaukumu , ka tiks no grēkiem vaļā! :-) Pilnīgs ārprāts! Neiesaku nevienam veikt darījumus... Visas atsauksmes pazudušas internetā par iepriekšējā nosaukuma - Meridian banka! Kādēļ šitādus liekēžus neaizver?!... Visi naudas uzkrājumi, vērtspapīri un akcijas tika izsaimniekotas, kas likvidējot krājbanku, nesaprotamu apstākļu iemeslā tika pārceltas uz iepriekš nosauktās- Meridian Trade banku!

A

Komentāri (3)

K kirpich 19.04.2021

Подтверждаю иформацию! За снятие своих денег в банкомате сняли 25 евро комиссий и 5 евро требуют за закрытие счета. Почему комиссия надзирающая за банками не лишила Индустра банк лицензии? Надеюсь Индустра обанкротиться.

N Niola 28.06.2021

Industrabank.Šodien devos atvērt norēķinu kontu.Pirmais jautājums pietiekoši augstprātīgā un nievājošā tonī-vai es zinot,ka tas nenotiekot vienā dienā?Zinu gan,jo iepriekš tiku nosūtījusi aizpildītu klientu anketu jau elektroniski.Neskatoties uz to,nerēķinoties ar manu laiku,uzstājīgi tika pieprasīts anketu pildīt vēlreiz uz vietas filiālē.Pēc tam mani sāka iepazīstināt ar pakalpojumu cenrādi,uzsverot-ja tiesu izpildītāji uzradīsies,kontā jābūt 50 eur u.tml.Jutos aizskarta un sapratu,ka ar šo banku negribu nekādus kopīgus darījumus.

E eva 31.05.2023

Drausmīga banka, viņi neuzliek uz kontu naudu kas ienāk banka,... Man ienāca nauda un ne uzlika uz kontu jo redziet esot par Lielu summu, vajagot pierādījumus ka tā esot mana nauda... Neiesaku šo banku nevienam ejiet ar likumu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes