www.sudzibas.lv Indulis Detlavs Krāpnieks, viltīgs apmana īrniekus.

Indulis Detlavs - Krāpnieks, viltīgs apmana īrniekus.

Šis cilvēks ir jau apmanijis kādus 20 cilvēkus, sameklē īrniekus liek stradat bez samaksas. Zaget mežu, skatit un barot aitas, un citus darbus. Bet par to ne kaipeikas nesamaksā. Bet vel apmelo, un maina savas domas ik pēc piecām minūtem. Un tad kad cilvēki viņam strādājusi, nodod skeldu, un naudu nesaņem jo prot uzlikt savu ķepu. Virsu lai cilvēki pat paliek parādos, par tehniku. Un kad prasa lai noformē pilnvaru tad uzreiz maina temu lai nebūtu nekas jāstāda. Lai cilvēkus varētu manit. Tieši tā man ir sanācis un vel pietam pazaudēšu mantas lombi. Jo cerēju kad tiks samaksāts par to ko esmu nodevis. Un lai varētu norēķināties. Bet neka Indulis Detlavs savādāk izdomāja. Lai tik nebūtu jāmaksā. Ka jau zids.

Saivii 21.08.2019

Sameklee iirniekus un liek iirniekiem atstraadaat iires maksu vai liek maksaat iiri un straadaat? Neko nevar saprast un spriezhot peec rakstiitaa, arii Juus neesat liidz galam vienoshanos sapratis.

V [email protected] 22.08.2019

kas tur nav saprotams.tur iet runa lai strada bezmaksas.LAI VINS VARETU KRAPT LAUKU ATBALSTA DIENESTU.LAI VINS VARETU SANEMT MAKSAJUMUS PAR 52 HEKTAREM.KAD VINAMPRASIJU PILVARU PIE NOTARA.TA UZREIZ CITA DZIESMA KAD BUS JAATBRIVO.ANNAS MUIZA.KUR VAR REDZET CAURI SIENAM KAS NOTIEK TUALETE.SAJA MUIZA PAT NAV REALI UDENS UN NERUNAJOT VEL PA SAVADAKAM DIVAINIBAM.REDZESU KAS BUS PEC SIZETA TV.PAR VINU.KA MAN RAKSTIJ .PAR MAKSU.BEZMAKSAS.LAI TIK KOPJ.UN VISS.BET KAD KOPJ TAD UZREIZ MEKLE VAINIGOS,UN RAKSTA POLICIJAI.TA JAU IR IEKRITUSI 6 CILVEKI.IR VERTS PADOMAT KAD PAGASTA VINU NEIEREDZ PUSS PAGASTS.

A Alūksnietis 14.11.2023

Viņs nav žīds, parasts lauķis. Iedomājies sevi par muižnieku

V [email protected] 22.08.2019

SO PROBLEMU NEVAR ATRISINAT.JO ZIDS IR ZIDS.