www.sudzibas.lv Indra Jurģe Briesmīgs serviss

Indra Jurģe - Briesmīgs serviss

Sveiki visiem ķekaviešiem un ne tikai!
Vēlos izstāstīt savu ārkārtīgi nepatīkamo pieredzi ar vienu Ķekavas frizieri, vārdā Indra jurģe!
Sākšu ar to, ka biju laba friziera meklējumos Ķekavā/Baldonē, un mana vienaudze man ieteica konkrēto frizieri, sakot, kad viņa izglāba viņas matus. Tad lūk, 5dien es viņai piezvanīju un pierakstījos uz 1dienu, plkst. 11: 00. Aizejot pie viņas, komunikācija bija laba, viss bija kārtībā. Parādīju video un bildes kādu matu griezumu es vēlos, viņa piekrita, vienojāmies, ka nogriezīs pāris cm manus matus, norādos kad atstās matus virs mugurkaula (ar pirkstu paradīja uz muguras cik garus man atstās) , piebilstot, kad griezīs pakāpi un pārējiem matiem nāksies nogriezt lielāku gabalu, lai veidotos pakāpe, es piekritu. Izmazgājot, izķemmējot un sadalot matus, sāka griezt. Lieki piebilst, ka visulaiku runāja, bez apstājas, godīgi sakot, likās kad viņa cenšas novērst manu uzmanību, jo es pat nespēju neko atbildēt. Tātad, kad nogrieza pirmo šķipsnu, kurai vajadzētu būt pašai garākajai pēc viņas izskaidrojuma, es sapratu, ka ir stipri par īsu. Kad es pārtraucu runājošo frizieri, teicu viņai: “es atvainojos, ka pārtraucu jūs, bet izskatās kad mati ir pārāk īsi, nekā sarunājām! ” viņa man atbildēja: “nē, nē, tas tāpēc, ka pārliekot uz priekšu tā izskatās, neuztraucies, viss būs kā sarunājām! ” turpinot griezt matus es vairs neredzēju cik īsi tur ir, bet sapratu, ka viņa griež pamatīgas šķipsnas nost. Friziere turpināja bez apstājas runāt, monologā! Es procesa vidū teicu viņai: “es ļoti uztraucos, patiešām negribu īsus matus! ” uz ko viņa piebilda, kad vajagot pārmaiņas dzīvē, kā arī viņa teica: “tevi noteikti visi apbrīno par taviem matiem, bet atceries, jābūt ārī kaut kam citam kā tikai izskatam! ” lieks komentārs, ko viņa gribēja ar to pateikt? Nezinu! Vēl tajā pašā brīdī pateica, ka man piestāvētu karē griezums, jo laikam saprata, ka ir nogriezusi praktiski karē griezumā! Bez apstājas visulaiku runāja! Kad process jau gāja uz beigām, man sāka parādīties asaras uz acīm, jo es sapratu, viss ir ļoti, ļoti, ļoti slikti, es teicu: “man liekas, ka mati ir ļoti īsi, es dikti uztraucos! ” uz ko atbildēja, kad izžāvēs un viss būs labi, bet es sapratu, viss jau ir slikti! Starpcitu, žāvējot matus, viņa arī visulaiku runāja, cenšoties pārrunāt skaļo fēnu, pirmo reizi ko šādu redzēju! Izžāvējusi matus, iedeva man spoguli, es ar asarām acīs teicu: “ārprāts, tik īsi, es nezinu kā es pieradīšu! ” uz ko viņa atbildēja: “pieradīsi! ” goda vārds, tajā brīdī es gribēju atrāk prom un sākt raudāt, es nevarēju vairs noturēties! Es samaksāju naudu un izgāju no kabineta, histēriski sāku raudāt!
Satiku savus tuviniekus un domāju, ka samierināšos, viss būs labi, bet sapratu kad nespēju! 30min apmēram pēc apmeklējuma, es viņai piezvanīju un raudādama pateicu: “viss ir slikti, mati ir pārāk īsi! ” uz ko viņa atbildēja: “nekas traks taču nav noticis! ” un tad pateica “turies! ” apmēram pēc stundas viņa man piezvanīja un pateica kad uztraucas par mūsu vizīti, es pateicu, ka tas nav tas ko mēs sarunājām, es nekad dzīvē negrieztu tik īsus matus sev, uz ko viņa atbildēja: “mati taču izaugs! ” bet frizierei ir jāsaprot kad tas ir daudzu gadu smags darbs! Īsumā pateikšu, ka atvainošanos es nesaņēmu un arī naudu nepiedāvājās atdot!
Šorīt, kad veljoprojām es nespēju uz sevi paskatīties un jūtos tik nepatiesi apkrāpta, es piezvanīju viņai un palūdzu kā minimums atgriezt naudu par nekvalitatīvi paveikto darbu, uz ko viņa atbildēja kad viņai nav komentāru un nolika klausuli! Es zvanīju 2x, man necēla. Pēc apmēram 20min piezvanīju 3x un teicu kad vēlos visu izrunāt cilvēcīgi, kad es jau otro dienu ļoti, stipri pārdzīvoju un to, ka darbs ir paveikts briesmīgi! Godīgi sakot, šī sieviete netaisijās runāt mierīgi, jo balsi pacēla momentāli un atkal tikai runāja neko neļaujot pateikt! Es saprotu, mana vaina, es samaksāju un vēlāk zvanu ar pretenziju, to arī viņa pateica, kam es piekritu! Bet cilvēcīgais faktors, kļūdas atdzīšana, kaut kāda nožēla, jebkas būtu labi šajā situācijā, bet nekā! Kad es pateicu ka griezīšos policijā, ptac, jebkur kur man tas prasīs, viņa atbildēja “tu esi psihiski nelīdzsvarota, ej ārstēties! ”
piebildīšu, ka mans mīļotais cilvēks ar manu mammu sazvanīja to sievieti un pastāstīja, cik stipra sāpe man ir nodarīta, uz ko viņa atkal runāja vienā runāšanā, neatdzīstot ne kripatiņas savas vainas!
Es viņai uzrakstīju pēdējo sms ziņu ar lūgumu nokārtot visu cilvēcīgi un vēlētos saņemt atvainošanos un naudu. Atbildes man nav un noteikti arī nebūs!

❗️es uzskatu, ka tas ir kā minimums negodīgi! Es nesaprotu, kāpēc man ir jācieš no tā ko es neesmu pelnījusi un viņai neesmu lūgusi? Kāpēc viņai ir tiesības apgraizīt mani pēc sirds patikas un nesaņemt nekādu sodu? ! Kāpēc man ir jāsamierinās, ja es to nevēlējos un neprasīju? !
Katrā ziņā, varu pateikt vienu, ne tikai slikts meistars, bet arī riebīgs cilvēks!

❗️Indra Jurģe - Ķekava, kodols! Neuzķeramies❗️

•starpcitu, šeit es ievietoju bildi ar matiem kādi man bija (garums) , jaunākā bilde!
•ar matiem kādus es viņai lūdzu, griezumu un garumu pat norādīja mazliet garāku (mēs vienojāmies) !
•un ar bildi kādi mani mati ir šobrīd, pēc viņas apmeklējuma! Ne tikai pārāk īsi, bet arī sķībi!

Arkukušjans 17.08.2022

Pēc foto 100% nogriezt nevar, katram sava struktūra+ veidojums+ biezums. Jo plānāki, gludāki mati, jo īsāka pakāpe, savādāk nevar! Tumšmatainā meitene, cik saprotu ir tā bilde? Tur cita struktūra un biezums. Frizierei tas bija jāzin!
Normāli izskatās, nav tik traki. Ataugs!
Bet nu draudi ar policiju frizierim un PTAC tas ir smieklīgi un frizierim noteikti nav likumiski saistoši!

A AssNazis 17.08.2022

Redzēju jūsu tiktok. Diezgan skumji, ka tāda attieksme.

P PatiesiibasMeka 17.08.2022

Kāpēc par sūdīgu pakalpojumu vispār bija jāsamaksā, nevis jāiemauc pa neaizveramo muti?

A AiK 17.08.2022

BET essi jau arī psihiski nelīdzsvarota ,izlsasi ko tu raksti un par ko tu raudi