Indexo.lv Vai Indexo kantoris - Krāpnieki

Scammeru kompānija, vairākas reizes mēnesī zvana un piedāvā savu sviestu, uzdod deb*lus jautājumus. Pateicu, lai vairāk nezvana un atbilde bija - mēs jums pirmo reizi zvanam. Es atvēru telefona vēsturi un no tā numura zvanīts bija 5x... Ja nebūtu scammeru kompānija, tad nezvanītu cilvēkam 5x pa diviem mēnešiem un nemēģinātu piedāvāt savu "burvīgo iespēju pievienoties... "
dzirdēts no vairākiem paziņām, ka viņiem zvanīts un mēģināja manipulēt ar viņiem.

Katrā reizē, kad zvana, jautāju viņiem: kā jūs dabūjāt manu numuru? - randomā ģenerēts numurs uz kuru mēs zvanām... 5x pa diviem mēnešiem "randomā" ģenerēts 8 simbolu viens un tas pats numurs.

V

Pacco_al 08.12.2022

Tipiski latviski - zināšanu nav, sajēgas ne tik, bet viedoklis pie tam kritisks plūst pāri malām. Indexo ir Latvijā sertificēts, akreditēts un uzraudzīts 2 un 3 pensiju līmeņa pārvaldītājs. Tur viss ir legāli. Katram uzņēmuma ir jāpiesaista saviem pakalpojumiem klienti un ja aiz muguras, kā citiem pensiju plānu pārvaldītājiem, nestāv bankas ar savu klientu, ka piedāvāt, datu bāzi, ir jādomā citi veidi un paņēmieni. Telefons jau tāpēc ir lai pa viņu zvanītu, un ja jūs nevēlaties runāt, tad vienkārši dariet to zināmu zvanītājam un viss. Nav obligāti jāpievieno savs "pārgudrais" viedoklis vai spriedelējums. No jums to neviens neprasa. Tīri cilvēciski cienīsim viens otru.

V Viesturis 08.12.2022

Es jau teicu pirmajā reizē, ka neinteresē un negribu runāt, tad zvanīja otro reizi un tad trešo reizi. Jautāju kā dabūja manu nr un atbilde, ka netīšam sastādīts... 3x "netīšām" sastādija manu nr 1 mēneša laikā.
Gan jau uzņēmuma pārstavis, kurš cenšās aizstāvēt savu kompāniju.
Man tak vienalga, cik sertificēts, cik akreditēts, es uzrakstu savu pieredzi par šo sertificēto Latvijas uzņēmumu.
Es neatceros, ka es būtu prasijis Tavu viedokli vai spriedelējumu par manu komentāru, jums neviens neprasīja to darīt. Ja gribat slavināt šo kompāniju, tad jūs to varat darīt citā mājaslapā vai tvnet komentāros.
Cieņa ir jānopelna.