www.sudzibas.lv InCredit Group Saruna ar operatori Allu

AtrisinātaInCredit Group - Saruna ar operatori Allu

04. 04. 2015. Noslēdzu līgumu ar sia "incredit group". 04. 04. 2015. Telefoniski turpat veikalā, pērkot preci, vēlējos noskaidrot līguma nianses (25% atlaide aizdevuma procentiem un nepareizi norādīts atmaksas termiņš). Pa tālruņa numuru 67199100 neviens neatbildēja. Līgumu parakstīju.07. 04. 2015. Ar mani sazinājās alla no tālruņa numura 67199100. Uz maniem jautājumiem alla atbildēja asi, neiecietīgi, rupji, ka vajag lasīt līgumu pirms tā parakstīšanas. Nevarēja neko atbildēt par nepareizu maksāšanas datumu. Pirmo reizi, noformējot aizdevumu, saskāros ar tik nelaipnu attieksmi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.03.2019

Uzņēmuma InCredit Group pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

B

Komentāri (2)

J Jānis Kalniņš 27.01.2016

pilnīgi piekrītu. ar mani bija tas pats. alla bija ļoti nelaipna,laikam tāpēc,ka es runāju latviski. pēc kā es to spriežu,tāpēc,kad pacēla teica aļļo iņkredjit. es kā muļķīs saķu ar viņu lauzties krievu mēlē,bet kad pārgāju uz latviešu valodu-viss ar mani bija cauri. nebiju vairs klients,pat cilvēks šitās lētās krievu desas acīs. laikam jau kāda veca pensionāre,kurai iestājusies menopauze.

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes