www.sudzibas.lv InCredit Group darbinieku attieksme

AtrisinātaInCredit - darbinieku attieksme

Sveicināti,
šodien saskāros ar nesaprotamu attieksmi no šī servisa darbinieces!

Pirku jaunu dīvānu Gigant mēbelēs,Maskavas ielā, nolēmu,ka ņemšu līzingā, tur pat ir Incredit, ideāli. Izskatot mājaslapā esošo info, un to,ka kredītu var saņemt 15minūšu laikā (naudu kontā) nolēmu,ka labāk došos visu izrunāt klātienē, kā labāk, līzings vai naudu. Ierados 18:42! Dīvāns bija noskatīts,aizrunāts, atlika tikai papīri! Ierados,un jautāju,vai varu līzingu noformēt dīvānam, uz ko saņēmu, ne to labāko toni un paceltu balsi- Mans darba laiks beigsies pēc 15min, šodien nepaspēsim!
Jautāju,vai tiešām tik ilgi ir tās pāris lapas noformēt,jo sms veidā naudu pēc 15min ieskaita kontā, bet man jau tikai līzings jānoformē, nevis skaidru naudu! Pretī esošā kundze nemainot savu toni- Mēs varam sākt formēt, vienkārši brīdinu,ka varam nepaspēt,un tad pabeigsim rītdien!

Saku,ka rīt nevarēšu gan,jo transports sarunāts uz šodienu! Vai tiešām nevar 15min paspēt?

Lieki piebilst,ka biju ieradusies šajā vietā 16:40 bet kā izrādījās, tobrīd no 16:30-17:30 kredītam ir pusdienas pārtraukums... Par ko nekur iepriekš info neatradu! Laikā,kad visi beidz darbu..un pusdienām tā kā par vēlu..
Atbraucot vēlāk, bija par vēlu, vismaz tai dāmai,kas sēdēja otrā pusē.. Bet ja darba laiks ir līdz 19:00 tad varbūt līdz tam laikam arī jāstrādā, nevis 15min iepriekš jānovāc savu darba vietu?

Rezultātā kredītu nepaņēmu! Ja nevajag viņiem manu % naudu, tad nevajag! Paņemšu citā kredītu/līzingu firmā!

Neiesaku nevienam tieši ar Maskavas ielas increditu saistīties! Darbinieki nav ieinteresēti! Braucot vairākas dienas pēc kārtas skatoties un vēloties dīvānu, redzēju nepārtraukti,kā darbinieki iet pīpēt turpat pie ieejas! tam laiks atliekt! bet ar klientiem runāt, tad redz pēc 15 min beigsies darbs!

Lai veicās protams, bet nu garastāvokli sabojāja pamatīgi!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.03.2019

Uzņēmuma InCredit Group pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D

D Dace Datta 30.06.2012

No otras puses - varbūt nevajag ķert kreņķi, jo dzirdēju stāstu, ka dīvāns no veikala "Gigant" iebrūk zem vīrieša-pircēja svara jau pirmajā vakarā;) (dārgs dīvāns)

M mja 30.06.2012

vajadzeja iet 18:58 un sakt blaut pa visu veikalu, ka nestrada!