www.sudzibas.lv Inbox.lv nevar ielogoties

Inbox.lv - nevar ielogoties

Sveiki, decembri droshibas apstaklu del nomainiju inbox.lv paroli, e - pastu lietoju vairak ka 10 gadus, shi bija mana pirmaa paroles mainna.Pec paris dienaam ielogoties neisdodas, izmeiginaju ari droshibas jautajumu - nekkaaSadallaa kontakti uzrakstu inbox.lv ka lloti steidziigi but velams kaadu atbildi no viniem sanemt, jo sakaraa ar maates slikto veselibas staavokli javeic lidojums, bet pa cik inbox mans vienigais e - pasts nevaru nopirkt bileti bez taa (Gmail neizmantoju svarigam lietam)Piespiedu karta, jo atbildes nebija izveidoju jaunu e pastu, viss jau buutu labi ja tik man uz iepriekshejo neietu visi reikkini un vinsh nebuutu registreets ka mans kontakt e - pasts un backup ja aizmirstu paroles.Nu jau otro reizi meiginu ar inbox kontakteties, pagaidam klusums, arii pa kontakttalruni nekkaa!Vai kadam vel taa gadijies?Paldies indra

I

R ri4y 12.01.2015

Jap, tev ir vii lgs ip adreses no kurām esi ielogojies, iespējamos e-pastus, kas varēja atnākt pēdējās dienās, iespējamo jautājumu ar atbildi, kas bija, paroli, kas bija pirms tam, ja kaut ko no šī nevarēsi pateikt, tad vienīgā iespēja doties uz viņu redakciju ar pasi rakstīt iesniegums par paroles atgriešanu, kuru 5 darba dienu laikā izskatīs, bet tad 100% e-pasts būs tavs, nākamjā reizē, kad kaut kas nojuks pietiks ar pases kopijas ar savu parakstu atsūtīšanu.