Inbox.lv - e-pasts

Tas ir kaut kāds murgs, jau pusotru dienu nevaru izlasīt savu personīgo e-pastu. Visu laiku viens teksts, ka atvērsies pēc dažām sekundēm, bet es jau kuro reizi mēģinu. Kāda velna pēc tad tādi pasti vajadzīgi, ja nevar ieiet tad, kad tas visvairāk nepieciešams

G girts 07.10.2009

Izveido www.gmail.com paskastiti.

E elza 07.10.2009

MAN VIS LABI

A anno 10.10.2009

saved kārtībā savu datoru!

D Dainis 23.11.2009

Nekad nekādas problēmas nav bijušas, tā ir konkurentu antireklāma

R rojs2 01.12.2009

Visu laiku neko neteicu, bet nu man piegriezās... inbox reklāmas ir neizturamas. filtrus uzlik tām, kas nāk reglāri, bet tad nu viņi vēl iznirstošās uzlikuši plus vēl murgs, kad, atverot lapu, mūzika vai kas cits skan.

H Hugo Djego 01.12.2009

Mani inbox besī tas, ka baigi uzmācīgas reklāmas peld virsū visu laiku.Kad ielogojies un gribi atvērt jaunu pastu, kas parasti ir spams, tad spied kur gribi-vispirms šitas peldētājs jāizlasa, un tad nākamais spams.Man liekas, ka klapēšu ciet un viss.Man ir iekš cita importa servera ar, laikam amerikāņu.Nu nekas-vismaz kaut kur blakus kaut kādas ziņas utt.Tas nekas, ka angliski.

P pufa 02.12.2009

peldošās reklāmas var elementāri aizvērt, nav jālasa un jālūr piespiedu kārtā...sameklē, kur krustiņš reklāmai un uzspied virsū un reklāma nav. ;)