www.sudzibas.lv Ināra Gerasimova vadītāja patvaļīga rīcība

Ināra Gerasimova - vadītāja patvaļīga rīcība

01.05.2014.gadā portālā "bezrindas.lv" tika iegādātas divas biļetes Nr.14643 Rīga- Balvi, 8-30( 13. un 14.vieta).
Sākuma pietura bija uzrādīta autoosta, bet gribējām kāpt iekšā pieturā "Mēbeļu nams". No šī pieturas visus gadus braucām, nebija nekādu problēmu. Šoreiz sanāca tā, ka autobuss pabrauca garām pieturai. Tas nozīmē, ka to pieturu nevar uztvert nopietni un arī biļetes internetā nedrīkst pirkt. 20 eiro tika izmesti vējā, Sanāk tā, ka šīs biļetes tika pārdotas vēlreiz, sanāk dubultā.

I Inara Gerasimova 07.05.2014

Šis raksts ir domāts Rīgas autoostai

G gatis.spruds 16.01.2015

Autobusa vadītājs nav gaišreģis un nevar zināt, ka pasažieris, kas biļeti nopircis no pieturas "A", iekāps pieturā "B" vai "C". Attiecīgi, ja autobuss ir pilns un pasažierus vairs nevar uzņemt, autobuss var pabraukt garām pieturai, kurā neviens nevēlas izkāpt. Turpretī, ja Jūs būtu pirkusi biļeti tieši no tās pieturas, kurā vēlējāties iekāpt, vadītājam būtu šāda informācija pavadrakstā un tas noteikti apstātos un Jūs uzņemtu.

Ar cieņu,
Gatis Sprūds