www.sudzibas.lv Ina Baltmane Naudu izkrāpj

Ina Baltmane - Naudu izkrāpj

Esat uzmanīgi no šādas sievietes vārda Ina Baltmane izkrāpj naudu prasa visādām lietām! Ja arī iedod numuru tad tas nav derīgs!
Un ja naudu laikā nesaņem tad sāk apvaino!

Itkā dzīvo liepājā, bet vai tas ir patiešām neviens nezin!

Vīrīeši un puiši esat uzmanīgi!

Pu

Vairāk sūdzības par Ina Baltmane

Tu Turkey901 02.12.2019

Resns, matains vecis sēž mājās bez darba, nolādē smukas meičas bildi no interneta un čato ar gribošiem pamuļķ*em/ izvelkt no tiem naudu - žanra klasika!

BondsBonds 02.12.2019

Tikpat labi tur tāds pats vecis pretī sēž.

Ma Martins 02.12.2019

Ko tu te blato? Taa ir mana sieva! Jus mulkji pashi vedetesj uz taadam bildem!

Tu Turkey901 03.12.2019

Sieva pala*stuve uztur vīru dīkdieni ar šādām metodēm? Pašam nav kauns?!

Ma Martins 03.12.2019

Mani vinja neuztur! Man pasham savs uznemums Rigaa! Tu pa bazaru atbildi,ka vinja ir palaistuve? Esi ar vinju gulejis? Jus jau griboshie pashi prasat bildes un pec tam rauiet kulakaa!

Tu Turkey901 03.12.2019

Tik daudz pelni, ka sievai jāsūta konta numurs pa labi un pa kreisi, jāved erotiskas sarunas un pupus tuvplānā jābāž, lai tikai kāds pārskaita kādu kapeiku, veiksmīgā Rīgas uzņemēja sievai?!

Saivii 02.12.2019

Malacis meitene! Kur aitas- tur cirpeeji :)

Ot Otis 02.12.2019

Man tavā vietā būtu kauns par tādu vieglprātību un naivumu vīrieša izpildījumā. Un, ja vēl sūdzības tādi sāk cept, tad nerodas pat divu domu, kāpēc tādi pie normālām sievietēm netiek.

H3 h3natymast€r 02.12.2019

kāpēc tādai slampai kkas jāaizdod ? tādu tikai pisst pežukiņā un čau , :)

Ma Martins 03.12.2019

Es Tev pa shito bazaru taa izdrazishu maz neliksies! Saprati bomar?

H3 h3natymast€r 03.12.2019

tev jau nav ar ko drāzt, bomār - onkuili,

No Noboby 03.12.2019

Kāpēc izlaidi to par kādiem pakalpojumiem bija jāmaksā? Kas bij tas ko viņa neizdarīja?

Ma Martins 03.12.2019

Pamuljkis,vinja nekadus pakalpojumus nesniedz razvodij tadus losharus griboshus! Kurie siekalojas ierugot smukas meichas! Jums nespid luzeri!

Tu Turkey901 03.12.2019

Viņu tak izpisis būs katrs otrais, cik naivi turpināt ticēt, ka esi vienīgais un naudu viņai skaita par skaistām acīm..