Imunoloģe, ķīmijterapeite Ieva Vaivode - Nekompetenta attieksme

Ierodoties uz vizīti pie imunoloģes Ievas Vaivodes, saskāros ar ļoti nepatīkamu attieksmi. Līdz šim ar šādu attieksmi no ārstu puses nebiju saskārusies, līdz ar to, ikvienam, kas iet uz vizīti pie i. Vaivodes, iesaku izvērtēt un rast iespēju apmeklēt citu speciālistu. Pie ārsta lielākā daļa cilvēku tomēr iet, ja ir pamats, arī es, jo bija nosūtījis cits ārsts, bet attieksmi saņēmu - "kāpēc es vispār esmu atnākusi". Vizītes laikā man nācās sajusties vainīgai, ka esmu ieradusies, kā arī atklātu ņirgāšanos par Veselības problēmām. Neviens līdzi paņemtais dokuments netika apskatīts, kur nu vēl var iet runa par iedziļināšanos konkrētajā pacientā. No vizītes nebija pilnīgi nekāda ieguvuma. Lieki piebilst, ka, diemžēl, pa laiku, kamēr sagaidīju rindu pie cita speciālista, bija saasinājušās Veselības problēmas. Līdz ar to, vēlos pabrīdināt citus, ka labāk iet pie kāda ētiska speciālista, kuram interesē ārsta darbs un to viņš dara ar lielāku atbildības sajūtu, nekā I. Vaivode.

M Marlena Ditrih 28.02.2022

Pilnīgi piekrītu , saskāros ar to pašu , teica ,ka man nekā nav un ka viss esot normāli , tikai nez kāpēc pēc mēneša saņēmu zvanu no cita onkologa ,ka mani ar steigu jāoperē , biju šokā , ka I.Vaivode tik vienaldzīgi un neuzmanīgi ir izvērtējusi manu diagnozi .

I Ieva Vaivode 15.03.2024

nav citu komentāru kā vien: "darvas piliens medus mucā",
es ceru, ka "nelaimīgajiem cietušajiem" no savas sūdzības kļuva vieglāk