www.sudzibas.lv Impro ceļojumi Pēc pāris mēnešiem saņemam vēstuli par jauno cenu

Impro Ceļojumi - Pēc pāris mēnešiem saņemam vēstuli par jauno cenu

Sākot plānot šī gada ceļojumus, atcerējāmies iepriekšējā gada nepatīkamo pieredzi ar Impro. Ļoti savlaicīgi pieteicāmies braucienam uz Maroku, kura cena bija salīdzinoši augsta - 780 Ls, pēc pāris mēnešiem saņemam vēstuli no Impro - jaunā cena 925 Ls, iemesls: "Neatradām iespēju rezervēt lidojumus plānotajos laikos..." !!! Bet tas jau ir aģentūras profesionalitātes jautājums; un vai klientam ir par šādu nespēju jāmaksā?? Kā lojāli klienti mēs pat bijām gatavi apmaksāt pusi no cenas palielinājuma kā kompromisu, jo brauciens tika par 1 dienu pagarināts. Bet nē - talāk Impro piedāvā parslēgt līgumu, jo jau noslēgtajā nav paredzēta šāda cenas palielināšanas iespēja. Kad atsakāmies līgumu pārslēgt, tas tiek lauzts vienpusēji no Impro puses. Anitas (Impro darbinice Merķeļa ielā) komentārs: "Mums tā jūsu nauda nav vajadzīga!". Labi! Tas būtu bijis mūsu 5-ais brauciens ar Impro, turpretim tagad vīrs kategoriski atteicās ar šo uzņēmumu jebkad vēl kaut kur doties. Un kurš ir ieguvējs?

M marek 21.02.2009

Tiesam sliktakais kantoris!

K ko-ko 22.02.2009

Tiesam sliktakais kantoris!

K Keta 25.02.2009

Es personīgi domāju, ka vienmēr ir jāņem vērā SUBJEKTĪVAIS FAKTORS- konkrēts cilvēks. Vairākas reizes manīju, ka tiek minēts Merķeļa ielas kantoris, nu ko lai saka ŠOBRĪD IR ĻOTI LABS LAIKS, LAI ATRASTU CITUS DARBINIEKUS!!! ļoti daudz cilvēki ir bez darba un kad to atrod, tad ir cita attieksme pret darbu. Tas tā - viela pārdomām, gan pašiem Impro darbiniekiem, gan vadībai.
Un es domāju, ka viņš nebūt nav sliktākais variants...

J juris 25.02.2009

Jā.Nu ir jāsāk domāt. Gribēju ar Impro ceļojumu uz Bavāriju un Lihtenšteinu, bet pēc šīm publikācijām ir jāsāk piedomāt, vai neizvēlēties citu firmu.Kurai firmai varētu uzticēties?

M maris 25.02.2009

Līgumā vajadzētu iestrādāt par cik % var paaugstināties ceļojuma cena, citādi IMPRO pusgadu ieliek naudiņu bankā uz 10% un tad septītajā mēnesī paziņo, ka jāpiemaksā vēl pāris simti, citādi līgums tiks lauzts...

Līgumi ir jāpilda- pacta sunt servanta!!!

I ieva 11.05.2009

Paldies par infoemāciju, jo gribējam izmantot šis firmas pakalpojumus, bet nu tagad ar Impro neceļosim nekāda gadījumā!!!

U Ulugbeks 02.08.2009

Esmu izmantojis Impro pakalpojumus, nekādu domstarpību, nekādu slēpto izmaksu. Zolīdi un punktuāli. Ja būs darbs, noteikti ceļošu vēl, daudz un tālu. Paldies par uzmanību:-).

M MariaKozlovska 05.08.2009

Vilnis klinovičs? Kas tas par bezkaunīgu knariņu?

P pf 25.08.2009

esmu ceļojusi ar Impro, ir savi plusi un mīnusi, kā jebkurai firmai
ar gidiem bij paveicies, bet tie kantora žurkas gan haltūrē, sākot jau ar programmas izstrādi.
Bet gidiem paldies!

S sandra 17.09.2009

Esmu ceļojusi ar IMPRO- un nav iebildumu, pretēji pāris citām firmām. Man svarīgi bija gan tas, ka cenas IMPRO arī bija tajā līmenī, kā solīts + gids, kurš prata aizrautīgi stāstīt un ieinteresēt pat tādus cilvēkus, kuri sākumā pa somām vien čabinājās, aliņus meklējot...

J Jānis Jēkabsons 22.10.2009

Arī man ir nācies saskarties ar cenas izmaiņām, tomēr uztveru to ar izpratni - tādā laikā dzīvojam! Turklāt Impro darbinieki man to laipni un savlaicīgi paskaidroja! Gidi un piedāvājums te vislabākais, esmu Impro fans jau vairāk kā 10 gadus!

A ANDREJS LIECIS 21.12.2009

Nesaprotu, kāpēc tāda boļševistiska attieksme? Ja nogāni, O, kei. Ja atzinība, tad fuck. Kur pazuda mans koments IMPRO aiztāvībai???

E egīls 04.02.2010

Ar IMPRO braucis esmu padaudz. Problēmu praktiski nav bijis. Vienīgi uzskatu, ka prasīt piemaksāt par vienvietīgu nummuru, ja nav otra ceļabiedra, nav korekti . Tādās domās ir arī vairāki mani paziņas, kuri izmanto IMPRO pakalpojumus.

O olita 10.12.2010

Uz Maroku ar Impro gan nebrauciet, ja Jūs interesē kas vairāk par ļooti dārgu iepirkšanos, kas aizņem ap 2/3 ceļojuma laika. Biju šogad, gide Inese Krone bija zem katras kritikas. Tomēr par citiem ceļojumiem ar šo firmu gan nevaru sūdzēties.

V vijolite 10.08.2012

Impro atšķirās no citām turfirmām ar tiešām zinošiem gidiem, viesnīcas varbūt ne tik labas, bet tuvāk pilsētas centram, kas ļoti svarīgi. Palasiju komentarus un sūdzības, liekas ka cilvēki tiešam nav saskarušies ar netaktisku attieksmi un nebija pieredzējuši tiešam neveiksmīgus braucienus.protams var atrast letāku variantu, to pašu ja ne vairāk zaudēsiet ar gidu nekompetenci, sliktāk pārdomātu maršrutu, un tt.Man pat bija piredze, ka gids no IMPRO pēc savas iniciatīvas pidavāja un stāstīja papildus par objektiem, kuri nebija iekļauti apskates programmā. Varu salīdzinat ar citu firmu, nesaukšu vārdā, kur gids vispār neko nezināja, un katrā pilsētā bija aicināts vietējājs gids.

I intina 05.12.2012

Piekrītu- augsta cena, zema kvalitāte. Turpmāk ar impro vairs nebraukšu. Visi labie gidi arī pametuši, pamet arī tūristi.

D darealman 13.06.2013

Kamēr impro strādās tādas iedomīgas cacas kā gide Anita Kuzma ne es ne kāds no maniem paziņām ar impro nekur nebrauks.Tik augstprātīga, iedomīga un bezkaunīga izturēšanās pret cilvēkiem vel nekur nav redzēta! Tas bija murgs un sabojāta atpūta.

M maxis64 13.06.2013

impro algu saņem aploksnē.