Impro Ceļojumi - Mazais Trollis

Kā es braucu "Mazo Trolli" lūkoties!
Iebraucam Norvēģijā-līst un ir migla, bet mēs varonīgi ievērojam maršrutu un braucam miglā- te ir Troļļu siena-augstākā kailā klints, bet jūs neko neredziet, te lūk Troļļu ceļš, bet jūs atkal neko neredziet-gidam prieks, ka tas pilda uzlikto uzdevumu!
Vai tad nevarēja šajā laikā aplūkot pilsētas un muzejus, bet nē, nekādas elastības, stulbi vadā 2 dienas mūs pa miglu, no apsolītā neko neredzējām.Un tas viss to slikto kempingu dēļ. Gulēšana, kā komunismā- vīrieši un sievietes vienā telpā viens virs otra 6-8 cilvēki telpā. Dažiem paveicās, tie var gulēt viesistabā uz stūra sēddīvaniņa divatā, ar kājām kopā, kuras nevar izstiept.Šie dīvāni nav paredzēti gulēšanai.
Šī firma neko nav dzirdējusi par to, ka ģimenes pāriem naktī pienākas sava dzīvojamā telpa Eiropā.
Ja jau firma šādi cenšas uzlabot savus reitingus, tad būtu ieteikuši paņemt līdzi bez palaga, segu pārvalka un spilvendrānas vēl arī teltis un ģuļampiederumus un tad nevajadzētu kulstīties pa miglu, bet ceļotājiem būtu iespēja gulēt savā nošķirtā dzīves telpā, ko nevarēja nodrošināt Impro-tas viņiem bija par sarežģītu.
Jā un pats interesantākais sekoja vakarā, kad gids spēlēja loteriju ar cilvēkiem, pēc kāda principa tika savietoti cilvēki nebija skaidrs, jo katru vakaru gulēt vajadzēja citiem cilvēkiem kopā-nekāda pierašana!???
2.grupas invalīdam- man un kundzēm ap 80. vajadzēja kāpt 2.stāvā, kas tika nosaukts par pusstāvu, jo bēniņtelpa tiešām bija 1 metru augta, tur ielīda rāpus, pa kāpnītēm, kuras varētu derēt 3 gadīgu bērnu gultiņām, plāno dēlīšu dēļ, no mana svara tās ļodzījās, jau uz pirmā pakāpiena, neriskēju nosisties un kāpt 2, 5 m augstu, lai ielīstu bēņiņos pa šīm kāpnītēm!
Pēc skandāla ar gidu un invalīda apliecības uzrādīšanas ģids augstsirdīgi man ierādīja guļamo 1.stāvā, it kā sev paredzēto!Vai man tiešām visiem jāizkladzina un jāizlielās, ka esmu krople?
Maksāju tā pat ka tie veselie, kas gulēja 1.stāva gultās.Te kaut kas nav kārtībā, kas te pelnās? Gidi vai Firma?
Firma ir blēdīga, sniedz nepilnīgu informāciju par naktsmītnēm un mēs savā naivumā noticam un uzķeramies uz mazo cenu un izbijušo slavu. Ir lietas, ko mēs pat iedomāties nespējam, ka var izšķirt ģimenes un pievienot ģimenei svešus uzraugus virs divguļamās gultas augšā.Var večiņas sadzīt bēniņos ar visām mantām un mugurkaula invalīdus dzen pa bīstamām trepēm, sak, ka nav cilvēka, tad nav!
Naktsmītņu problēmas aptumšoja to mazumiņu, kas bija arī skaists.Saulainā laikā godam cepāmies pilsētu mūros un nīkām, nīkām pilsētās- tualetes meklējumos.
Stipri iesaku pārdomāt, vai uzticēties šai firmai.

B Belle 01.08.2011

Man gan nav neka pret invaliidiem un sirmaam tanteem...bet, celojums ar autobusu (lai ariii, ne IKARUSU), tomeer ir ar autobusu...
Visticamaak, ka ne jau gultas naktsmiitnee bija vainojamas, bet gan tas, ka liidz naktsmiitnes tiksanai, vairs nebija lustes ieraudziit neko skaistu...
Naakamreiz varbuut ar lidmasiinu, ko?????Sorry!

L LelleBezMatiem 01.08.2011

varbūt laiks bija tik slikts, ka migla pie tās klints bija gaidāma kādu nedēļu no vietas ? tapēc gids izlēma labāk to apskatīt lietū, nevis vispār neapskatīt?

un tualetes meklējumi izklausās iespaidīgi :D nevienā no pilsētām tā arī neatradāt?

I Ivars 02.08.2011

Arī es biju šī brauciena dalībnieks, bet esmu ļoti apmierināts ar braucienu. Laika apstākļus Impro nevar ietekmēt, naktsmītņu vietas arī jau ilgi iepriekš tiek rezervētas. Par divstāvu gultām un mājiņām kempingos brauciena programmā bija sīki aprakstīts. Ja šādi apstākļi neapmierina, katrs var izvēlēties sev piemērotāku servisu par atbilstošu cenu.
Gids bija ļoti inteliģents un gudrs cilvēks, apbrīnojami ka cilvēks tik cienījamā vecumā ir ar tik lielisku fizisko formu un lieliski tika galā ar lielās grupas vadīšanu (vairāk kā 40 cilv.).
Visu cieņu!

V vanna 02.08.2011

Es arii neko neesmu dzirdeejusi, ka "ģimenes pāriem naktī pienākas sava dzīvojamā telpa Eiropā"...es gribeetu Spaanijaa :)

A Anda 03.08.2011

Mīļie cilvēki, nu kāpēc ir jālieto tūrfirmas?! Sametas bariņā pa vairākiem, paši izplāno braucienu un vienu, diviem auto vai busiņu brauc ceļojumā! Pats būsi noteicējs pār maršrutu un varbūt vēl lētāk iznāks!

I inga 17.08.2011

"Impro" firmas pakalpojumus izmantoju no 1998.gada. Katru gadu pa braucienam.No 13.reizēm tikai divas reizes ir bijušas problēmas . Vienu reizi gids, bet otrā naktsmītne. Un pat tad, gadījumā ar naktsmītni atgriežoties no brauciena iesniedzot uzreiz rakstisku sūdzību firmas vadibai, tika izmaksāta kompensācija par sagādātajām neērtībām. Varu arī pastāstīt, kad es vēlos lai man nebūtu ar kādu jādala savs naktsmiers, es pasūtu vienvietīgu istabu. Šis pakalpojums ir par maksu, atkarībā no valsts -no35Ls - 100Ls .
Vēl ir nomēģināti braucieni ar "Ozolciemu" - tas tiešām bija murgs.
"Impro" ir stabilākā Latvijas tirgū .
Lai nebūtu doma, ka esmu baigi biezā, uzreiz °varu teikt mani braucieni visi ir bijuši ar autobusu.
Ungārija, Slovēnija, Horvātija, Itālija daudzas reizes dažādās variācijās, Šveice, Austrija vairākos variantos, Dienvidfrancija.