www.sudzibas.lv Impro ceļojumi impro piedāvā lētas kajītes uz prāmja diviem

Impro Ceļojumi - impro piedāvā lētas kajītes uz prāmja diviem

"Mazais Tollis"
Ls 80 piemaksa par kajīti, kura maksā EUR 9
sarakste ar Impro vadību par piemaksu, kura sastādīja 80Ls, lai būtu divatā kajītē.

Labdien.

Par 4 vietīgām/ divvietīgām kajītēm.

Divvietīgas B tipa kajītes ir tikai uz viena no prāmjiem, kas kursē līnijā - Rīga - Stokholma - Rīga, tas ir Silja Festival.

Līdz šim, ja kāds, kas piemaksāja, lai kajītē butu 2 personas, tika nodrošināta 2 vietīgā kajīte, nekādu pretenziju nebija, jo mēs esam izpildījuši līguma prasību - piemaksa ir par to, ka kajītē ir 2 personas. No otras puses, apraksta formulējumu ir iespējams iztulkot tā, ka obligāti jābūt 4. vietīgai kajītei, kurā nakšņo divas personas. Ja uz abiem prāmjiem būtu vienādas kajītes, tad varētu piedāvāt divvietīgas, bet tas nav iespējams.

Kas attiecas uz cenas starpību, tad mēs pērkam grupas biļeti un maksājam par kajīti, nevis personu, un starpība starp 2. vietīgo kajīti un 4. vietīgo tādas pašas klases kajīti, ja tur ir garantēti ir ne vairāk, ka divas personas ir EUR 9, jeb EUR 4, 5 uz personu. Jūs nepirkāt prāmja biļeti, bet ceļojumu un vilkt analoģijas ar individuāla prāmja biļeti nevar. No mūsu rīcībā esošās informācijas ir tā, ka, ja Jūs pirktu prāmja biļeti "no ielas", tad piemaksa par to, lai Jūs būtu divatā 4. vietīgā kajītē, būtu lielāka, nekā mēs prasījām, taču tālāk diskutēt par šo temnatu mēs atsakamies, jo, kā jau minēju Jūs pirkāt ceļojumu, nevis vienkārši prāmja biļeti.

Par cik, kā minēts augstāk, ceļojuma aprakstu ir iespējams traktēt tā, ka, ja klients ir maksājis piemaksu, lia kajītē būtu 2. personas, tad tai obligāti jābūt 4. vietīgai kajītei, tad Jūs varat saņemt šo summu EUR 9 (deviņi eiro) mūsu uzņēmuma kasē pēc Latvijas bankas noteiktā kursa latos, darba laikā uzrādot personu apliecinošu dokumentu vai arī mēs esam gatavi to pārskaitīt uz Jūsu bankas kontu, tikko saņemsim informācija par tā rekvizītiem.

Ar cieņu,

Vilnis Klinovičs
SIA Impro Ceļojumi valdes priekšsēdētājs

L Līvija 11.08.2011

Vairāk kā desmit reizes lielāka piemaksa par kajīti- cik vienkārša peļņa!

L Līvija 15.08.2011

Jā, jā piesiešu gan pie Silijas laiviņu ar "Impro" logo, jo šie jau to trako naudu no manis nokāsa, Silijai ar to nav nekāda sakara, par velti ironizējāt, kad pašu saliks kopā ar veceni vai veci vienā gultā, tad redzēsim kurš smiesies gardāk!Tā ir impro savedēju politika ! Ja jau pašu neskar tad viegli smieties!Tie jaunieši, kas ceļoja kopā, pat sēdēt blakus nedabūja, nemaz tik priecīgi nejutās, nerunāsim par šausmīgajām naktsmītnēm, kur bija sabāzti vienā mazā 4vietīgā numuriņā 6 sveši cilvēki vīrieši ar sievietēm juku jukām.Lai slavēta Impro firma!

T ToLīvija 15.08.2011

Tas taču zaļais dzīvesveids ilgtspējīgā valstī! Kad ieradīsies pirmā bēgļu plūsma no ziemeļāfrikas, tad gan būs gruppensexss!