Impro Ceļojumi - ekskursija

Sveicināti!
29. un 30. maijā IMPRO rīkoja ekskursijas maršrutu pa Vidzemi, tai skaitā pa Piebalgas novadu, diemžēl solīts bija daudz, redzēts gan maz. Un man ļoti žēl, ka tā, jo biļeti dāvāju savai mammai, lai izbrauc pa dzimtajām vietām. Taču, kā izrādījās, daudz no solītā nemaz neredzēja. Vecpiebalgā nebija ne Kaudzīšu muzeja, ne tikšanās ar Ķenci, ūdensrozes pa autobusa logu. Jaunpiebalgā kaut kāda mistiska vizināšanās no viena nama uz otru, tāda sajūta, ka nenoorganizēts brauciens. Raunā visi zina, ka var uzkāpt skatutornī, lai gūtu iespaidu par pils varenību, taču nekā. Un kas tā par alus degustēšanu kaut kādās ēdnīcas telpās, nevis darītavā? Man ļoti žēl, ka mana mamma nav tik uzņēmīga un neprasa par šo ekskursiju naudu atpakaļ, kas viņai pienāktos. Domāju, ka tomēr būs jāpainteresējas Patērētāju tiesības aizsardzības birojā, vai netika pārkāptas klienta tiesības. Ceru, ka turpmāk IMPRO rīkos pārdomātākas ekskursijas un nepaslinkos un iepriekš sazvanīs cilvēkus, ar kuriem nolemts tikties.

Z

Z ZandaBatņa 11.06.2010

Visu cieņu IMPRO. Viņi atvainojās klientiem un samaksāja kompensāciju:)