www.sudzibas.lv Impro ceļojumi Cilvēku mānīšana

Impro Ceļojumi - Cilvēku mānīšana

Ekskursanti piedalījās braucienā "Kurzemes bākas". Ventspilī tika apmeklēts Ventspils starptautiskais radioastronomijas centrs, kur dalībnieki tika pārsteigti. Cilvēkus ieveda pagrabstāvā, tumšā tunelī bez iepriekš dotām instrukcijām un tur ieslēdza. Tā nu viņiem bija jātiek cauri pašu spēkiem. Cilvēki iegādājoties šo braucienu netika brīdināti par to, ka ekskursijā būs arī šāds piedāvājums. Par ko gan tad tiek maksāts? Cilvēki šokā, nezin ko darīt, viņiem bija bail. Mana vecmamma saskrāpēja roku un pat vienā brīdī noklīda no grupas. Puse bija gados vecāki cilvēki, viņiem šādas ekstrēmas lietas nav vajadzīgas, lai sevi lieki satrauktu. Ja kādam būtu bijusi fobija no tumšām slēgtām telpām, kāds kritis panikā? Vai par to tika padomāts? Apmeklētāji rēķinās ar piedāvājumu, kas būs un ko sagaidīt, beigās tiek iztērēta nauda, lai cilvēki tiktu sabiedēti. Personai maksājot ir jāzina par ko tiek maksāts.

Kolta 03.07.2017

Pirms ceļojuma tūrisma firmas atsūta ceļojuma aprakstu ar tūrisma objektiem. Jebkurš mūsdienās var ieiet neta un izlasīt informāciju, un, ja nepatīk, tad no noteiktas ekskursijas var taču atteikties. Es šaubos, ka ar varu spieda iet tajos tuneļos.

R Renate Verpakovska 03.07.2017

Vinji tika ievesti telpā un aiz vinjiem aizslēgtas durvis. Pirms tam nekas netika teikts, un celjojuma aprakstā par šādu izklaidi netika minēts. Vari šaubīties cik vēlies, bet diemžēl ne tu uz vietas biji, tāpēc nevajag spriest tikai pēc savas pieredzes.

O Olucis 09.10.2017

Visiem ceļojumiem ir detalizēts apraksts. Var lieku reizi piezvanīt uz biroju un noskaidrot. Mēs ar Impro ceļojam vairākus gadus, gan tuvākām, gan tālākām valstīm. Par ceļojumu kvalitāti esam apmierināti, tāpēc gadu no gada esam uzticīgi Impro!