www.sudzibas.lv Impro ceļojumi Augsta cena, bet nepilnvērtīgs serviss

Impro Ceļojumi - Augsta cena, bet nepilnvērtīgs serviss

Bijām ar draudzeni ceļojumā uz Slovēniju par ko samaksājām 595 eur, pēc ceļojuma bija sajūta par ko tad mēs īsti samaksājām tos 595 eur, ja lielākajai daļai patika jo visi jau praktiski bija pensionāri. Kopumā 1 diena tik no tām 11 dienām bija laba, pārējās laika izšķiešana uz muzejiem, baznīcu apskati. Pat īsti nekur neļāva nopeldeties izņemot viesnīcas baseinu. Bet tā pārsvarā viens liels garlaikošanās brauciens. Pie tam impro ir no tieši šī brauciena noņēmuši braucienu lidz pludmalei un kā gide teica tas sadārdzinātu izmaksas, bet smiekli nāk mēs bijām kalnā no kura to jūru varēja pat redzēt. Programma arī nebija tik smalka lai varētu visu izpētīt. Dienas programmu istāstija autobusā 1 vakaru iepriekš. Plus vel rāda mums tūrisma video par Slovēniju bet paši mūs ved ne uz tiem objektiem kas tiešām ir jāredz tur esot. Tāda kā acu mālēšana. Un nerunājot par toaleti, programmā rakstīts wc bezmaksas, bet liek ceļojuma laikā iet maksas toaletēs. Prakstiski mēs 31 braucējs samaksājām šaij kompanijai 18 000 eur. Un vel pa autobusu staigā un lasa euro no katra. Vispār tādi izspiedeji. Šo kompāniju nekad vairs neizvēlēšos. Lai viņiem labi slaucās. - — we were with a girlfriend on a trip to slovenia, which will be paid for 595 eur, after the tour had a feeling for what we really are we paid 595 euro if most liked because everyone already had virtually retired. In general, 1 day as of which 11 days were good, the other a waste of time to museums, churches viewing. Even really did not swim anywhere except the hotel's pool. But it is mostly one big trip boredom. Besides impro is directly from the drive removed trips to the beach and as a guide in said it would increase the cost, but the laughter we were coming up the hill from which the sea could even see. The program also was not so fine to be able to explore all. Daily program istāstija bus one night in advance. Plus shows us a video tour of slovenia but themselves leads us not to those objects that really have to see there is. Such as eye mālēšana. Un mention restrooms, the program written wc free, but requires travel time to go pay restrooms. Practically we 31 rider saijo we paid the company 18 000 eur. And by bus walk and read from each of the euro. Generally such izspiedeji. Šo products company never again will not opt. To them well they milked.

Komentāri (3)

O Oskars1241 05.09.2016

Neesmu braucis ar Impro, bet ir ceļojumu programma kuru Tu pirms ceļojuma izlasi, ja aizbrauc un nekas no tā neatbilda programmai, ej uz impro un sūdzies, prasi kompensāciju, vai vēl sazin ko.

T Taksito 30.09.2016

Pats vainīgs, ka nezini uz kurieni brauc un nemāki noskaidrot kas būs un kur būs. Parasti pirms ceļojuma ir tikšanās ar gidu, kur var uzdod visus jautājumus.

I Ingrīda Ingriida 21.04.2017

Kompensāciju saņemt ir nereāli, ir vairākas tūrisma kompānijas, kas par šādu pašu cenu sniegs daudz labāju servisu un piemeros Jums, nevis štancēs nonstopā vienu un to pašu par neadekvātu cenu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes