www.sudzibas.lv Imperio Estate Krāpšana, slikts serviss

Imperio Estate - Krāpšana, slikts serviss

Pirkām dzīvokli caur Emporio estate mākleri Aneti Kuprišu. Diemžēl pēc dzīvokļa iegādes izrādījās, ka uzrādītā kopija no dzīvokļa inventarizācijas lietas ir veca un jauno inventarizācijas lietu redzējām jau tikai pēc dzīvokļa iegādes. Drošvien mūsu pašu vaina, ka kārtīgi neizpētījām, taču uzrādītā kopija bija pārliecinoša, ar gandrīz atbilstošu plānojumu, izņemot vienu logu starp vannasistabu un virtuvi, kas likās nebūtiski, taču beigās mums sagādāja daudz nepatikšanu. Vai māklerim ir tiesības klaji melot un uzrādīt neaktuālu inventarizācijas lietu, kura, izrādās, neatbilst faktiskajam stāvoklim? Jūtamies apkrāpti! Smalki nostrādāts! Esiet uzmanīgi ar šo firmu!

H

K Kāpurs3000 01.02.2021

Vai faktiskais stāvoklis neatbilst jaunajai inventarizācijas lietai, ko ieraudzījāt pēc iegādes? Iespējams, ka virspusēji pati iepazinās ar materiāliem, ko vienkārši iedeva īpašnieks nevis speciāli meloja.

H Harmoonija 02.02.2021

Jā, faktiskais stāvoklis neatbilst inventarizācijas lietai.

K Kāpurs3000 02.02.2021

Izklausās dīvaini, ka kāds veiks izmaiņas uzmērīšanā un vel jaunā uzmērīšanas lieta neatbilst faktiskajam stāvoklim. Nevaru ķēdīti izprast.

A arpratsjj 15.02.2024

Man aeī nepatīk, ka melo. Istenībā savus nī tikai pa tiešo no īpašnieka.

A arpratsjj 15.02.2024

Tā Anete tur vēl strādā, tad jau turpina melot.