IMPEERIJA

Valmieras pashaa centraa ir frizeetava impeerija,kuraa ir iespeejams arii pasauljoties solaarijaa.Shis gadijums notika pirms apm.3 gadiem,kad veel biju nepilngadiiga un nedaudz naiva.Nekad muuzhaa nebiju bijusi solaarijaa,un te peeksnji viens mans draugs saka-es shodien nevaru iet uz solaariju savaa pieteiktajaa laikaa,ej tu-ir jau samaksaats.Nu ok,aizspeeros arii-vasaras viduu balta kaa piena pudele.Ieejot salonaa,jautaaju uz cik min.tas puisis ir pieteicies?,regjistratore man atbild,ka uz 15 min.Jautaaju vinjai vai man tas nebuus pa daudz,a shii saka,ka nee,buus jau labi,kaut ko veel nonjurksteeja par to,ka nezinot kaa solaarijs uz katra indiviida aadu reagjee u.t.t.Nu tad arii iegaaju intensiivajaa solaarijaa uz 15 minuuteem...Lieki teikt,ka 2 nedeeljas vazaaties ar 1. un 2. pakaapes apdegumiem uz muguras nav tas jaukaakais.Kad gaaju uz salonu suudzeeties,tad taa regjistratore man miiliigi atbildeeja,ka taa neesot vinjas vaina un man pashai jaauznjemas atbildiiba par sevi.Paraadija arii necilu ieraameetu lapinju ar solaarija noteikumiem,kas protams,bija veiksmiigi nosleepta aiz dreebju karinaamaa statiiva.Taa luuk- uzmaniities nenaak par ljaunu!

Z zane 21.04.2009

Skaistumkopšanas saloni ir aiz katra 3. pagrieziena:)..bet ne par to stāsts!:)
Līdz ar to vajadzīgi ir darbinieki-un nebūt visiem ir sertifikāti attiecīgā sfērā..tos var ātri uzrakstīt, jeb pavirši iesaistīties priekšniecības nosūtītajā burziņā, piem.par solāriju, krēmiem utt...un nebūt pieņem gudrākās..drīzāk teikšu košākās, smaidīgākās, samākslotās caciņas!..un nav brīnums ka salona darbiniece neiedziļinās klieta ādas struktūrā, piemērotakajā laikā un vēl tieši tev vajadzīgajā krēmiņā, jo viņa tik tikko ir pieskrējusi pie galda ar slapjiem nagiem vienai rokai-jeb tikko izmazgātiem matiem...-VIŅAI NAV LAIKA!!!Mūsdienās, reti kurā salonā dāmas ir 100 procentīgi pievērsušas darbam!!!jo ir taču jāpucējās:)