AtrisinātaImmostate māklere Laura Semjonova - slikts serviss

Vēlos informēt iespējamos nekustamā īpašuma pircējus, kas sadarbosies ar Immostate darbinieci Lauru Semjonovu: visus dokumentus, kas saistīti ar nekustamā īpašuma iegādi, ļoti rūpīgi pārbaudiet! Kad mēs iegādājāmies dzīvokli, māklere Laura Semjonova nemācēja pareizi sagatavot nevienu dokumentu. Rokasnaudas līgumā tika ielaistas ļoti rupjas kļūdas- ierakstīta nepareiza līguma summa cipariem, summa vārdiem bija vēl nepareizāka, līguma beigu termiņš datēts ar datumu, kas jau pagājis. Pērējās kļūdas jau bija tikai sīkumi uz šo fona... Un pārdevējs biedrība "Celt un būvēt dzimtenei" šādus kļūdainus līgumus parakstīja, jo viss process notika lielā steigā, acīmredzot pārdevējam, kuru pārstāvēja Artūrs Kuzņecovs, nebija laika pārlasīt līgumu ,vai arī viņš neprata izlabot kļūdas. Pirkuma līgumā māklere nebija papūlējusies nomainīt līgumslēdzēju nosaukumus -palika rokasnaudas devējs un rokasnaudas saņēmējs, nevis pircējs un pārdevējs, kā vajadzētu būt. Pat nodošanas-pieņemšanas aktā bija kļūda- nepareiza dzīvokļa adrese! Tik ļoti pavirši, neprofesionāli un lielā steigā tika gatavoti visi dokumenti! Arī ar biedrību "Celt un būvēt dzimtenei", ar kuru Laura Semjonova sadarbojas, esiet uzmanīgi! Jo viņi nenomaksā nekustamā īpašuma nodokli par īpašumu, kuru pārdod. Ar lielu noņemšanos mēs panācām,ka tas tiek nomaksāts (bija nepieciešams burtiski izspiest trīs maksājumus, to nez kāpēc nevarēja izdarīt ar vienu nomaksu). Visu to, cik nepatīkami bija sadarboties ar šādiem cilvēkiem, pat nevar aprakstīt. Vārdu sakot, saudzējiet savus nervus un labklājību , nesadarbojieties ar Immostate mākleri Lauru Semjonovu un biedrību "Celt un būvēt dzimtenei", kuru pārstāv Artūrs Kuzņecovs!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Indra 07.01.2018

Laura Semjonova atsūtīja atvainošanās vēstuli. Un lūdza izdzēst sūdzību. Variet to izdarīt?

I