www.sudzibas.lv Imexlv Кидало

Imexlv - Кидало

Самая отвратительная контора в которой я работал!
Если вам предложат работу в Голландии и название конторы будет Imexlv, бросайте трубку без всяких церемоний.Что бы вам не предложили, помните - это полный развод.Работать вы там будете по цене в 2 раза меньше минималки.Плюс ко всему вас будут припахивать по бытовым делам совсем бесплатно.
Владельцем фирмы является бывший зэк, который считает себя большим авторитетом.Соотвествено отношение к своим подчиненным совершено отвратительное.

и

G Gatis 02.04.2011

Sveicināts IVAN !!!
Nesaprotu kapēc tā ir jāmelo visai tautai !!!
Es personīgi tai firmā nostrādāju 1, 5 gadu un nebija nekādu problēmu !!!
Tagad esmu atgriezies Latvijā lai pabeigtu studijas augstskolā un ir doma vasarā braukt atpakaļ strādāt uz to pašu firmu pie veiksmes ja mani ņems atpakaļ !!! Vienīgais cik es zinu no nostāstiem tai firmā ir bijušas problēmas ar slavenajiem Latvijas alkaholiķiem !!! Kuri pa telefonu saka, ka ir meistari ar 10 gadu pieredzi, mākot angļuvalodu u.t.t bet kad atbrauc strādāt uz bruģēšanu tad nesaprot kā uzsiet striķi uz mietiņiem nemaz nerunājot par visu pārējo kas saistīts ar bruģēšanu :D:D:D:D:D vienīgais kas viņus interesē - ir viņu dzīves lielākā mīlestība - ALUS UN ŠŅABIS !!!

A Andrejs 29.04.2011

Principá Ivans nemelo.Tá tur ir bijis un varbút arí ir tagad.Ja kádam maksája solíto algu, tad ta bija konkréta cilveku grupa, páréjie-"slaucamas govis".Gatis melo, ká tai firmá ir bijushas problemas ar slaveniem alkoholikiem.Cilvéki dazhádi bija.Cilvéku rotácija bija nenormálá né tápéc, ka cilvéki nemácéja strádát, bet tieshi tápéc, ká ir uzrakstíjis Ivans.Principá, tur var strádát cilvéki, kuriem nav gimenes, kuriem nav krédíti vai vispár viss ir pofig.

A Arnis 04.11.2011

Nebrauciet uz Holandi taja saucamaja IMEXLV ticiet man tur draugs nesen bija un tur ir viens Boss krievs kurs dzer vinu un glupi ar holandieti kaka bumbas pipe zaliti dzer visi jauni gurki no latvijas kuriem prats ir nulle un vergo ka vergi, nav nekadi 250 euro uz rokas un mulkibas stasta vini pasutis bileti bet nebrauciet jo vini latviesu izziret holandes firmam kura tu vergos un nedod dievs atteiksies stradat nolamas ka suni man tur calits viens ir un vins 100euro nedela sanem bet strada ka vergs kas ta par naudu murgs un elle tur tads daumanis dzivo cik zinu latviets kuru jav te Latvija mekle cik dzirdetu kur vins dzivo mosh kads zin? un kautkadu Valteru visi vini no IMEXLV strada ja kads zin pasakiet tadiem galva jadod un zeme jamid! tie veci nejokoja, cik zinu viens calits tur aizbrauca un bez drebem un paunam atbrauca atpakal pateica ka laimigs kad majas esot ticis un tagad vinus tur visus mekle rokas, cik noprotu lasas un brauks uz holandi iznicinat to perekla krapsanu !

:D :D :D (sadodiet viniem)