www.sudzibas.lv Imago IMAGO diagnostika un terapija

Imago - IMAGO diagnostika un terapija

Neiesaku nevienam iet uz "Veselibas salonu 888" Dārzaugļu ielā 1,
213 kabinets,
Rīga, LV1012
IMAGO diagnostika un terapija, jo tur ir 2 arstes, kura viena ir psihiatre un otrai nav sertifikata, vienemr sos sarlatanu kantorus parbaudat! Es to dariju veselibas ministrija!
Taka parbaudat visas sis iestades!
Lai veicas!

K

V Vilnis 03.04.2008

pastudeju so metodi - pilnigs sviests! Cilveki, arsteties vajag medicinas iestades nevis pagrides kantoros...

$ $ 06.05.2008

Par idiotismu ir jāmaksā

R Renāte 07.05.2008

Gadus 2 atpakaļ aizgāju uz tādu ''diagnostiku'', tas bija Valmierā.Nu ziniet, vēl tagad sliktas atmiņas...Sertifikāts kaut kāds gan viņām bija pie sienas, arī čeku iedeva(ar zemnieku saimniecības rekvizītiem).Bet...!Pirmkārt, ''dakteres" palīdze mana apmeklējuma laikā krāca uz dīvāna.Nu labi, mazums, cilvēkam neciešami sagribējās gulēt...Otrkārt, pēc "dakteres'' vārdiem varēja saprast, ka manā organismā nav tikpat kā nevienas veselas vietiņas!Automātiski tika izrakstītas ''zāles"(uztura bagātinātajs par 25 ls), kurus es viņiem pat neprasīju, bet viņi tik veikli mācēja man tos "iesmērēt", ka es attapos tukai tad, kad jau biju par tiem samaksājusi.Bet čeku par "zālēm" man gan neviens neiedeva.Mājās vēl atklājās, ka viņām ir beidzies derīguma termiņš.Protams, pati vainīga, neviens man nelika tur iet.Es jau neko, gribēju tikai pabrīdināt citus!!!

R roberts 26.06.2008

Nezinu ko te kāds pastudēja, es personīgi biju Veselības centrā -4, atieksme-nekāda, rezultāts=o.Nejauši satiku senu paziņu, viņš ieteica aiziet uzVeselības salonu 888, atieksme-super, veči jau par savām vīru problēmām nelielās.Es jau pēc pusmēneša jutos daudz labāk un esmu atkal vīrietis, tāpec iesaku nevis tukši muldēt, bet sevis labā kaut ko darīt.Un liels paldies salona personālijam, kaut nauda nav mazā.

U Uldis 11.10.2008

Neviens ārsts 36 gadu laikā nevarēja sakarīgi izskaidrot, līdz ar to ieteikt risinājumu manai tolaik Problēmai. Bet Problēma bija graujoša- svīda un nelabi oda kāju pēdas- apavus novilkt kauns...
IMAGO speciālists dr. Bondins šo lietu atrisināja vienas diagnostikas laikā. Par cik UB (uztura bagātinātāji) man nav ķīniešu ābece, tad mēneša kurss man zmaksāja mazliet virs 20 Ls. Iegādāties produktus var Miera ielā 97/99 ar visiem čekiem un rekvizītiem.

Ja kāds nav spējīgs uztvert informāciju par šo dagnostikas veidu, tad lai pajautā citiem: Kapēc Gaiļezera slimnicā ir kabinets, kurā veic šo diagnostiku? Vai Veselības centrs 4, Skaistuma institūts "Liora" un vēl vairākas respektablas ārstniecības iestādes riskēs ar savu reputāciju saistoties ar apšaubāmiem kaktu darboņiem?!?

E Eksperts 11.10.2008

Super! Negatīvi domājošiem arī negatīvi rezultāti.

A Andris 01.05.2011

Vai diagnostikai ar IMAGO metodi ir dziļa saikne ar medicīnu, nevaru spriest,
jo nav pierādījumu par šīs metodes kaitīgumu.
Vai tā vispār ir diagnostika? Var būt kas cits?

Mana versija:

Tas ir TICĪBAS jautājums.

Un paskaidrošu kapēc: Par personālu, pašu izmeklēšanu, informāciju varu teikt tikai pozitīvu.
Ar vairāku uzvedinošu un konkretizējošu jautājumu palīdzību izmeklēšanas rezultāts tika saskaņots ar manu veselības problēmu. :-)
Garu un plašu ar parastam cilvēkam neutveramu medicīnas terminu pārbagātu, stāstiem par daudzo baktēriju uzbrukumiem manam organismam, klāt pievienoto vizuālo materiālu deva nomācoši baisu iespaidu par manu veselības kopējo stāvokli.
Kad diagnoze bija noteikta, tika piemeklētas nepieciešamās zāles tieši manam organismam! Super!

Ārstēšana notikšot tikai ar homeopātiskiem līdzekļiem.

Tik tālu viss pārliecinoši.
Pie atalgojuma 45 Ls_ pasniegšanas, saņēmu 3 gab. A4 formāta lapiņas: Krāsainu iespējamo problēmu novietojumu manā organismā, smalkā drukā dažādu medicīnisku nosaukumu ar problēmas lielumam atbilstošu skatli, un skaidri, lieliem burtiem,
labi salasāmu nepieciešamo medikamentu sarakstu par nieka 100 Ls_ vienam mēnesi.
Bet ārstēšanās varot ieilgt līdz 3 mēnešiem.

Nauda neaug kokos, cilvēks meklē kur lētāk un tāpēc eju pie pazīstamas homeopātes, varbūt varu iegūt atlaides.
Liels bija mans pārsteigums, kad viņa man atteicās palīdzēt.

Iemesls banāls: Sarakstā nebija neviena homeopātiska ārtniecības līdzekļa,
tikai un vienīgi UZTURA BAGĀTINĀTĀJI.

UN ŠEIT MAN ZUDA TICAMĪBAS MOMENTS IMAGO DIAGNOSTIKAI.

č Čoms 01.05.2011

Kādus pāris mēnešus jūs ar tiem uztura bagātinātājiem tādos tempos vēl pavilksiet, bet neaizmirstiet vispirms jau laikus iegādāties koka mētelīšus priekš sevis.