www.sudzibas.lv IM Latvija SIA Krāpšana, neprofesionalitāte

IM Latvija SIA - Krāpšana, neprofesionalitāte

Neiesāku sadarboties ar SIA IM Latvija, Reģ.Nr. 42103053038, it īpaši ar mērnieku Jāni Kristvaldu.
Pasūtīju no minētas personas topogrāfiju un pasūtījumā skaidri un gaiši paskaidroju, ka mērījums man ir vajadzīgs, lai nodot māju ekspluatācijā. Tas bija teikts gan mutiski, gan rakstiski. Jānis Kristvalds nosāka cenas diapazonu 250-350 EUR un pēc adreses precizēšanas teica, ka fināla cena ir 280 EUR.
Samaksāju priekšapmaksu skaidrā naudā un otro daļu ar pārskaitījumu. Rezultātā, kad iesniedzu dokumentus buvvaldē, saņēmu informāciju, ka izpildmērijums nav pareizs, jo trūkst daudz informācijas - nav atzimētas komunikācijas, brūģa ceļš utt., bet ir izmērīta tikai māja. Un pie tam izpildmērijums ir nepareizi reģistrēts. Sazinājos ar mērnieku, paskaidroju situāciju un pajautāju, kā viņš plāno atrisināt šo lietu, kad varēs piebraukt, lai pabeigt apmaksāto darbu. Pat biju gatava piemaksāt līdz tiem 350 EUR, jo cenas diapazons tika noteikts līdz šim ciparam. Mērnieks man atbildēja, ka viņuprāt darbs ir izpildīts (kas ir nonsenss, jo ar šo mērījumu es nevaru nodot māju ekspluatācijā, bet man pasūtījumā laikā vairākas reizes bija teikts kādam nolukām man ir vajadzīgs mērījums) un ja es gribu papildināt mērījumu, tad man būs jāsamaksā VĒL 300 EUR.
Mērnieks Jānis Kristvalds vai SIA IM Latvija atsākas izpildīt darbu, par kuru bija samaksāts līdz galam vai atgriezt naudu par neizpildīto darbu.

E