Ilze Vidnere - Laba daktere

Tas bija tiesam viens rets parsteidzoss iznemums Ilzes Vidneres prakse. Loti zel! Bet es pie vinas gaju vienmer pec visiem citiem ginekologiem un vina vieniga ir kura iedzlinajas sudzibas, loti korekti diagnostice un ir mila ka var atbildet uz iszinam brivdienas. Es dzemdeju pie vinas, man bija 3 reizes sarezgijumi, bet vina visu kontroleja. Un vina ari lika veikt operaciju tad, kad bija cistis ar analzem, kas radija tuvu onkologijai, kaut gan es biju pret operacijas, un vina loti pierunaja. Es esmu pie vinas 10 gadi, pilnigi apmierinata. Bet es nekad neklasos nevienu dakteri uz 100%, vienlaicigi pienemu pati lemumus ko darit un konsultejos ar homeopatu, kurs ari ir lidzi ar mani 15 gadi.

K

L lienittte 11.04.2019

Ļoti laba daktere! Mīļā, iejūtīga, vienmēr paskaidro situāciju, ļoti mierīga un racionāla. Vienmēr iedziļinās problēmā, ir profesionāla, piedāvā dažādus risinājumus. Šķiet, ka viņa vienmēr izdarīs ekstra soli, lai uzlabotu rezultātus. Nekad nav pavirša un spēj veidot ļoti labu, mierīgu atmosfēru, vienlaikus profesionāli darot savu darbu.