Ilze Tumšā «Estētikas studija» Jelgavā - nekompetence savā darbā

Veicu pie ilzes Tumšās procedūru Juviderm 3 injekciju. Viņa padarīja mani par kropleni, neprot pareizi veikt procedūru, visu izdarīja nepareizi! gandrīz visu hialuronskābi ieveda vienā vietā virs augšējās lūpas, un es izskatos briesmīgi!! divas nedēļas staigāju ar zilumiem, un tagad virs augšējās lūpas un blakus arī var sajūst kā želejas gabalu, un no otrās puses tā pat, un kurās dēļ apkārt lūpām parādījās briesmīgas grumbas!! un virs lūpas tā vieta izstiepjās uz priekšu, padarīja tā Ilze mani par cūku! un cik viņai zvanīju, cik sarunāju, lai pārtaisa vai kaut ko dara, viņa teica "jā,jā, bet vajag pagaidīt". viņa stradāja citā salonā, un tā es jau gadu staigāju!! vienmēr izskatījos labi, cilvēki domāja, ka man 19 gadi. pēc nepareizi veiktās procedūras nezinu, ko darīt! Izskatos tik briesmīgi, it kā man 50 gadi! Gribēju jau vērsties tiesā!! pat dzīvot negribās ar tādu seju! Ilzei aug rokas caur dibenu!!! Ja zinātu, ka viņa neprot savu darbu, es ne mūžām neietu pie tās sievietes! Vienkārši izmestas 180EUR un vēl sabojata seja. Es vēl padomāju, ka nevajag pie viņas neko veikt, kad ieraudzīju viņas botoksa mākslīgu seju. Pirmā doma bija pareizā.

S sūdzība28 10.05.2016

Nevajag veikt dumjus uzlabojumus,nebūs problēmas. Izskatās,ka iepriekš arī nebiji skaistule,ja reiz biji neapmierināta ar sevi.Varbūt problēma ir Tevī pašā,ja nekas nepatīk.

Egle Vidzus 10.05.2016

biju skaistule gan. man uzdāvināja 200eur uz procedūru. tātad nevajag te rakstīt savas domas un iedomas, ja nevarat nekā palīdzēt ar derigu padomu. Jūsu domas vispār neinteresē.

Egle Vidzus 10.05.2016

nevajadzētu ļaut cilvēkiem bez ārsta izglītību veikt kādas procedūras, kuras var draudēt cilvēku veselību. un biju pārbaudījusies un ārsti pateica, ka nepareizi bija veikta procedūra. laikam Ilze T. nezināja, kur iedurt un edura vienā vieta. labāk atstātu pārējo sev. ceru, ka cilvēki pie viņas neies, viņu veselības labā.

S sūdzība28 10.05.2016

Nezinu par konkrēto gadījumu,jo neredzu piemēru,bet cilvēkam,kurš sevi uzskata par skaistu,nekad neienāktu galvā iet un kropļot sevi. Gan jau ar Tevi viss bija kārtībā,vienkārši smagu kompleksu vadīta aizskrēji pumpēt lūpas un tagad ir kā ir.
Domas var šeit rakstīt,ir komentāru ailīte un Tevis pašas izveidota diskusija.
Tagad pašas stulbības pēc ir jādzīvo ar paviāna dibenu uz sejas.

Egle Vidzus 25.05.2016

1. neredzējat rezultātu un ieprekšejo, nevajag rakstīt iedomas savas. 2. tieši lūpām tur nebija veikts nekas. vajadzēja koriktēt rētiņu 2mm virs lūpai. bet meitere paņēma un visu iedura , kur viņai sagribējās. 3. te nav kaut kāds sociālais facebook, lai visādas bezjēdzīgas iedomas rakstīt. Jūsu viedolkis par to, ko Jūs veiktu, ko nē vispār pie lietas neattiecas. 4. procedūras veic visi, kuriem ir nauda.

S sūdzība28 26.05.2016

Tātad tikai tie,kuriem ir nauda,būs kompleksaini? Tie,kuri skaisti pēc dabas,tiem naudas nav? Tikko pasniedzi sevi vēl drausmīgāk-bagāta un neglīta. :D

I ilzet 25.05.2016

Sveika! Hialuronskābe iziet gada laikā, taču ja nepatīk rezultāts to var izvadīt no nepieciešamās zonas 1 dienas laikā. Ja kā varu palīdzēt posta autorei droši sazinies ar mani! Ar cieņu Ilze Tumšā

Egle Vidzus 25.05.2016

biju sazinājusies jau vairākas reizes uz ko man atbildēja Japagaida pusgadu, pēc tam vēl un beidzot pateikts :"Jums jābrauc uz Rīgu jāpārtaisa / jātaisa hialuronidāzes injekciju" un , protams, samaksāt vēl. Tādiem nekvalificētiem spaciālistiem , ka ITumša, jāanulē visas atļaujas procedūru veikšanai! ne mūžām pie tāda meistara vairs neiešu un visiem rekomendēju vispirms uzzināt vairāk mar meistari. lai nevajadzētu pēc tam vērsties pie ārstiem un tiešā.

I ilzet 25.05.2016

Kā jau minēju iepriekš, ja kā varu palīdzēt, lūdzu sazinieties ar mani! Ilze

Egle Vidzus 25.05.2016

ar jums vairs nekādu darīšanu nebūs! kad es zvanijos un mani pasūtija uz Rīgu, tad viss bija sapratams. vajadzēja uzreiz vērsties pret jums tiesā. ceru, ka gudrāki cilvēki pie jums neko neveiks. jum jāmācās med.skolā vispirms un jātrenējas uz žurkām.

I ilzet 25.05.2016

Es biju dekrētā vairāk kā pus gadu, tāpēc kādu laiku nestrādāju un iespējams tāpēc sūtīju Jūs pie kolēģiem uz Rīgu.
Esmu ārstniecības persona, bet netaisos šeit sevi attaisnot. Vēlu veiksmi turpmāk izvēloties sev piemērotu speciālistu! Ilze

Egle Vidzus 25.05.2016

nekas neattaisno darba nekompetenci.

Egle Vidzus 25.05.2016

un visādi kursi mēneša laikā nepadara jūs par ārstniecības personu. un jūsu uzņēmējdarbības izglītība arī. jums nedrīkst veik procedūras, jo jūs tos neprotat! mana lieta bija pateikt visiem par to. ceru, ka jūs ilgi nestrādāsiet šajā jomā .

S sūdzība28 26.05.2016

Egle Vidzus 06.06.2016

grauž skaudība? jā, bagāta gan esmu. ti me dikhjum tuke vispar naani so te keres, tu niso nahaljusa, kana dufin, so tu rakiresa, ja nakames problemi, atphantut, lubni, hasa saarengire kara!

S sūdzība28 07.06.2016

Apsveicu tevi! Tagad tu esi ne tikai bagāta,neglīta,bet arī dumja.

Egle Vidzus 07.06.2016

pu žakir, dikhesa kidi meresa.

S sūdzība28 07.06.2016

Paviāna dibens neļauj uzrakstīt normālu komentāru? Vismaz pati laiko savus komentārus,tas labi.

S sūdzība28 08.06.2016

Tā jau šķita-čigāniete(pēc tiem pātariem). Nesaprotu,kādēļ Tev vajadzēja uzlabojumus,normāla sieviete pēc skata.

Egle Vidzus 08.06.2016

Es par to arī rakstu, ka vajadzēja pēc avārijas rētiņu noņemt 2mm pie lupas. bet man kosmetologs iedura kur vien viņai sagribējās veselu ampulu. es tak nejutīju, ko viņa tur darīja! zilumi bija briesmigi! nekādā gadījumā neejiet pie tādiem "meisteriem"! vēlāk es uzzināju, ka viņa vispār mācījās uz uzņēmējdarbību!! un viņa pati ir kā sikikona lelle un vēl agitē veik arīcitas injekcijas,jo pati veic visu! tāpēc rakstu te, lai pie tādiem meitenes neiet un nemaksā 200-500eiro sievietēm, kurām rokas ir caur dibenu. kad viņai arī uztaisīs kārtējo injekcijām un viņai būs zila seja, tad viņa mani atcerēties un sapratīs. Nekad neejiet pie nepārbaudītiem kosmetologiem. Pati pazīstu tādus ekzemplārus, kuri 2 mēn. kursus uzgājuši, un veic tatuāžu, visādas injekcijas. arī caur dibenu.

rakstu caur tel, ritìgas kļūdas sanāk , jo tel izlabo kā grib D D

S sūdzība28 08.06.2016

Man jau šķita,ka sāki ar maģiju nodarboties. :D
Kā ir izdevies labot situāciju par kuru vispār ir tēma?

Egle Vidzus 08.06.2016

nu jā, diemžēl citi ir to pelnījuši.. īstenība ar svecēm un paramedicīnu arī risināju. neiet taču pie tādām silikona lellēm otreiz! jau no pirmā skatiena Ilze nepatika, gribējās aizskriet prom! bet vispār vajadzēja paātrināt metabolismu, maskas siltas uzlikt, aizbraucu atpūsties pie jūras uz nedēļu. palika labāk. tikai ādai nedrīkst dauzd saules. ļoti slikti, ka ir kursi, kurus cilvēki apmeklē un pēc tam domā, ka viņi ir baigie speciālisti tipa "ārsti". ar pat nagus baidījos pieaudzēt, bet tagad varu droši pateikt visām sievietēm, lai neiet neapdomīgi uz skaistuma saloniem. neticiet reklāmai. ejiet labāk pie ārstiem. vai pie čigānu vecmāmiņam - un būsiet veselas un smukas ))

S sūdzība28 08.06.2016

Par spīti iepriekšējām nesaskaņām par paviāna dibenu,tomēr priecājos,ka viss tagad ir kārtībā un seja smuka.

Egle Vidzus 08.06.2016

Paldies. bet tomēr jau bija pūles rīgīgas! Vēl paveicās, ka tā. varēja taču būt vēl sliktāk. Sastipen ti bah tuke.