www.sudzibas.lv Ilze Cenkuse Nodokļu/apdrošināšanas naudas atgriešana

Ilze Cenkuse - Nodokļu/apdrošināšanas naudas atgriešana

Atgriežoties no Holandes, padzirdēju par iespēju, ka var atgriezt nodokļus un apdrošināšanas naudu.
Bijušie kolēģi ieteica ilzi cenkusi, kura palīdzot šo nokārtot.
Domāju, nu labi. Pašai saprašanas nekādas, protams, vieglāk ir iemaksāt naudiņu un lai cits to nokārto.
Uzrakstīju, pretī atbilde ar visu nepieciešamo info, kur kas Ilzi Cenk-gada pārskats, nostrādātais periods, adrese, ko vēlos kārtot ut. Komunikācija notiek.
Līdz brīdim, kad apmaksāju rēķinu par "pakalpojumu" - 45eiro.
Un tad sākās pigori. Komunikācija 0.
Uz māju nāca vēstules holandiešu valodā ar info, es protams neko nesaprotu, sūtīju viņai, lai izskaidro, jautāju, kas man tālāk jādara, interesējos, cik tālu ir lieta aizgājusi. Pilnīgs ignors. Tiešsaistē ir, fb bildītes maina, bet uz ziņām vienkārši neatbild. Vairāku mēnešu garumā.
Pagājušā gada maijā pieteicos uz apdr naudas atgūšanu, un aptuveni no vasaras vidus nekāda ziņa no cenkuses. Ne viņa atbild, ne viņa sniedz kādu info. Sasniedzama nebija ne messenger, ne epastos, ne whatsapp.
Ātra atbilde bij tad, kad prasīju, lai atskaita tos 45 eiro atpakaļ, ja jau nekas nenotiek.
Bet atkal tikpat atri pazuda.
Uzradās tad, kad pacēlu diskusiju facebook-šī gada janvāra sākumā. Uzreiz momentāni atbildēja, kaut ko mēģināja taisnoties, varēja manīt, ka pati pinās savos melos.
Cita persona (paldies viņai par palīdzību un skaidrības ieviešanu) pazvanīja uz belasting biroju, un noskaidroja, ka esmu tikai pieteikta (un ar to viss cauri) uz naudiņas kārtošanu, uzzināju arī summu, un to, ka
viņiem neesot zināms mans konta nr, tāpēc process ievilcies. Biju izbrīnīta. Kā nav zināms? Viss info, tai skaitā arī konta nr
tika nosūtīts uz epastu, ko cenkuse norādīja. Un vēl tas, ka viņa nemaz nevar pieprasīt un rīkoties ar citu personu datiem, tie ir jāsūta pašam cilvēkam, bet par to ari nebija nekāda informācija (uzzināju labu laiku pēc tam)
bet kā izrādās (pateicoties fb diskusijai) , es neesmu vienīgā.
Vairāki desmiti cilvēku ir uzķērušies uz šo "atbildīgo" cilvēku-rēķinu apmaksā un beigās paliek bez iemaksātās naudiņas un bez naudas, kuru varēja atgūt par darbu ārzemēs.
Ir pat tādi, kuri vel gaida no 2018. Gada nodokļus no Holandes un ir iemaksājuši lielāku summu, bet cenkuse neliekas ne zinis. Un viņa nekaunas apgalvot, ka savu darbu dara atbildīgi un uz visiem 100.
Daudzi ir neapmierināti.
Rezultātā - pašai viss pa jaunam ir jāsūta uz Holandi, cita persona man palīdzēja, iedeva man veidlapu un gandrīz pēc gadu Ilgas gaidīšanas šī lieta ir reāli iekustējusies.
Kad pajautāju Ilzei, par ko vispār tiek maksāta nauda, ja rezultātā tāpat man viss ir jādara / jāsūta, viņa atbildēja - es savu darbu esmu izdarījusi uz 100%. Jā-savākusi naudu! Ignorējusi savus "klientus".
Brīdinu, lai citiem nesanāk šādi. Par vēlu uzzināju, ka es pati bez jebkādas starpniecības varu nokārtot nodokļus/apdr naudu. Būs mācība!

B

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes