www.sudzibas.lv Iluta Sauliete Neprofesionāla rīcība no notāra

Iluta Sauliete - Neprofesionāla rīcība no notāra

Vēlos tik pabrīdināt par riebīgu attikesmi no valsts notāres. Ilutas Saulietes. Kā iespējams klients zvanu, lai painteresētos par sev nepieciešamiem dokumentu apstiprināšanu un cik ta svarētu izmaksāt. Telefona zvanu paceļ ar tādu smagumu "jau atkal man zvana" sajūtu. Neatbildot uz maniem jautājumiem, vienkārši nomet klausuli, neatzvana, uz sms vēlāk neatbild.

Riebīgs cilvēks nevar strādāt jomā kur nabadzītei jādzird un jāredz cilvēki.

E

S Sigita 05.05.2021

Iluta Sauliete viennozīmīgi ir profesionāls savas jomas speciālists.
Pati esmu vairākkārtīgi izmantojusi viņas pakalpojumus.
Mēs visi esam cilvēki un dažreiz pastāv faktori, kas mūs var ietekmēt.

E Elmars90 05.05.2021

Diemžēl nevaru spriest par profesionālismu juridiskajā jomā, jo līdz tādam nenonācu. Bet es kā klients neemu atbildīgs par šīs sievietes emocionālo stāvokli paceļot klausuli. Tas arī iespaido profesionālismu kopsummā. Slikta klientu apkalpošana ir tajā skaitā.

S Sanny50 03.08.2021

diemžēl maniem radiem arī nācās saskarties ar negatīvo attieksmi un uz zvanu neatbildēšanu un pakalpojumu atteikšanā bez paskaidrojumiem, tiešam jocīga notāre, kurai klientus nevajag, iespējams jau ir savu klientu loks kurus apkalpo un viss, pārējie neinteresē

S Signe 11.02.2022

O, jā! Ejiet garām šai notārei! Nekad tur nevediet cienījamus klientus līgumu slēgšanai - attieksme augstprātīga, pazemojoša. Arī darbiniece, kura ar sevi neiepazīstināja, iespējams, dežurante vai notāra palīgs pat neuzskata par nepieciešamu pateikt “labdien”. Ir daudz citu pieklājīgāku notāru!

I Inese Gūte 04.07.2022

Pievienojos, ļoti neprofesionāla attieksme, videokonferences noslēgumā to vienkārši atslēdza, neatvadījās, radās maldīgs priekšstats, ka saruna būtu pārtrūkusi. Augstprātīga un nelaipna. Neiesaku!

Худший нотариус, с кем мне приходилось работать. Относится к тебе - как к куску говна. Не ответила ни на один вопрос, только уточняла цену сделки, чтобы понять - сколько она сможет себе урвать %. Весь процесс проходил неимоверно долго. Вместо того чтобы работать - она болтает по телефону в соседнем кабинете, и обсуждает со своей помощницей дела не относящиеся к работе. Мы просто потратили время зря. Не ходите к ней, если не хотите всех этих приключений.

M MarijaV 07.08.2023

Šausmīga attieksme pret klientu. Rupja un neprofesionālā.
Zvanīju lai pierakstīt savu priekšnieku pilnvaras noformēšanai. Pilnvara no tēva meitai dzīvokļa parvaldīšanai. Pirmais jautājums, kas Jūs esat tāda, un kāpēc viņš pats nezvana. Kad saku nosaukt datus, viņa saka bļaut, kāpēc ārvalsts pilsoņis (kas dzīvo Latvijā ar uzturēšanas atļauju, viņam ir personas kods un deklarētā dzīvesvieta te, un šīs nekustamais īpašums ir Latvijā) noformē pilnvaru Latvijā.
Pēc tam atbildēja, ka nevar rezervēt laiku, jo viņai no sākuma jāpaskatās dokumentus. Pēc tam vispar pateica “lai ietu pie cita notāra”.
Tā arī izdarīju, pierakstījos pie nākamā brīva notāra.