www.sudzibas.lv Iluta Sauliete Neprofesionāla rīcība no notāra

Iluta Sauliete - Neprofesionāla rīcība no notāra

Vēlos tik pabrīdināt par riebīgu attikesmi no valsts notāres. Ilutas Saulietes. Kā iespējams klients zvanu, lai painteresētos par sev nepieciešamiem dokumentu apstiprināšanu un cik ta svarētu izmaksāt. Telefona zvanu paceļ ar tādu smagumu "jau atkal man zvana" sajūtu. Neatbildot uz maniem jautājumiem, vienkārši nomet klausuli, neatzvana, uz sms vēlāk neatbild.

Riebīgs cilvēks nevar strādāt jomā kur nabadzītei jādzird un jāredz cilvēki.

E

Komentāri (5)

S Sigita 05.05.2021

Iluta Sauliete viennozīmīgi ir profesionāls savas jomas speciālists.
Pati esmu vairākkārtīgi izmantojusi viņas pakalpojumus.
Mēs visi esam cilvēki un dažreiz pastāv faktori, kas mūs var ietekmēt.

E Elmars90 05.05.2021

Diemžēl nevaru spriest par profesionālismu juridiskajā jomā, jo līdz tādam nenonācu. Bet es kā klients neemu atbildīgs par šīs sievietes emocionālo stāvokli paceļot klausuli. Tas arī iespaido profesionālismu kopsummā. Slikta klientu apkalpošana ir tajā skaitā.

S Sanny50 03.08.2021

diemžēl maniem radiem arī nācās saskarties ar negatīvo attieksmi un uz zvanu neatbildēšanu un pakalpojumu atteikšanā bez paskaidrojumiem, tiešam jocīga notāre, kurai klientus nevajag, iespējams jau ir savu klientu loks kurus apkalpo un viss, pārējie neinteresē

S Signe 11.02.2022

O, jā! Ejiet garām šai notārei! Nekad tur nevediet cienījamus klientus līgumu slēgšanai - attieksme augstprātīga, pazemojoša. Arī darbiniece, kura ar sevi neiepazīstināja, iespējams, dežurante vai notāra palīgs pat neuzskata par nepieciešamu pateikt “labdien”. Ir daudz citu pieklājīgāku notāru!

I Inese Gūte 04.07.2022

Pievienojos, ļoti neprofesionāla attieksme, videokonferences noslēgumā to vienkārši atslēdza, neatvadījās, radās maldīgs priekšstats, ka saruna būtu pārtrūkusi. Augstprātīga un nelaipna. Neiesaku!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes