www.sudzibas.lv Ilustrētā vēsture Nav saņemts žurnāls

Ilustrētā vēsture - Nav saņemts žurnāls

Pasūtīju žurnālu "Ilustrētā Vēsture" uz 6 mēnešiem cerībā, ka nebūs nekādu problēmu, bet neesmu saņēmis savu žurnālu jau vairāk nekā pus mēnesi. Zvanīju un sūdzējos uz pastu, pastā saka, ka žurnāls līdz šo brīdim uz pastu vēl nav atnācis. Pēc tā, ko dzirdēju pasta nodaļā, jau daudzi ir sūdzējušies. Kāda jēga ir pasūtīt žurnālu, kurš veikalos un kioskos ir jau no 3. datuma, bet abonentiem nevar piegādāt līdz mēneša beigām? Vairāk nekad nepasūtīšu Ilustrēto Vēsture, bet gan žurnāls pats ļoti labs. Netaisos gaidīt mēneša beigas, lai saņemtu žurnālu!!!

S Savējais 19.01.2012

1. Sazinieties ar izdevēju un paziņojiet, ka neesat saņēmis žurnālu. Cik zinu, viņi reaģē uz šādām ziņām ļoti ātri un piegādā no savas puses žurnālu jau nākamajā dienā. (žurnāliem Ilustrētā vēsture, Ilustrētā zinātne un Ilustrētā junioriem ir jābūt piegādātiem mēneša pirmajos datumos (parasti līdz 5. datumam). Ja tas nenotiek, iesaku uzreiz sazināties ar izdevēju un sūdzēties, nevis gaidīt mēneša vidu vai beigas!
2. Caur Latvijas pastu pasūtot žurnālus bieži vien var iekulties šādās problēmās, kā nepiegādāti žurnāli, jo diemžēl pasta pakalpojumi jau vairākus gadus ir samērā nekvalitatīvi. Ieteiktu nākošreiz pasūtīt pa tiešo pie izdevēja (šķiet, www.e-kiosks.lv) - šādā veidā pie viņiem var griezties jau nākošajā dienā pēc žurnāla parādīšanās preses tirdzniecības vietās ar sūdzību, ka abonēto žurnālu neesat saņēmis.
3. Ja dzīvojat Rīgā un kā piegādātājs ir iespējams Abonēšanas Centrs Diena (pasūtīt žurnālus pie viņiem pa tiešo var caur www.abone.lv), tad ideālā variantā būtu izvēlēties šo, jo viņiem piegādes sistēma ir daudz daudz elastīgāka un kvalitatīvāka (salīdzinot Pastu un ACD - Pastam gada laikā reizes 4 ir bijušas problēmas ar žurnāla (konkrēti Ilustrēto vēsturi 2010. gadā) piegādi, kamēr ACD šāda problēma bija tikai 1 reizi (ar žurnālu Ilustrētā junoriem 2011. gadā), kas radās vasarā, kad uz pastnieka atvaļinājuma laiku bija pieņemts pagaidu darbinieks.

E ewu4ux 15.01.2013

Es abonēju "Ilustrēto zinātni" uz 6 mēnešiem e-kiosks.lv, bet vēl jo projām neesmu saņēmusi ( ir jau 15.01. datums). Vairākas reizes esmu rakstījusi uz e-pastu, bet nekādas atbildes neesmu saņēmusi... Tāpat mēģināju sazināties pa telefona numuriem, kas norādīti e-kiosks.lv mājaslapā, arī tas nav izdevies, jo neviens telefonus neceļ. Esmu ļoti neapmierināta, nekad vairs nepasūtīšu!