Ilona Matvejenko, Leonīds Babijs - Krāpšana

Ilona Matvejenko un Leonīds Babijs - it kā pārstāv privāto aizdevēju vācu uzņēmēju Latvijā Kurtu STruve. Prasa mistiskas maksas par kredīta noformēšanu. Kad tiek jautāti papīri par šīm maksām, atrunājas, ka tādas lietas nesūtot, tikai ar aizdevumu. Sākumā sola 1h stundas laikā noformēt aizdevumu par to samaksājot 10.40 eur, bet tad tiek prsīts vēl un vēl. Pat ārzemju krāpnieki nav tik bezkaunīgi.

I

E E°DGARS 29.09.2011
aizdevumi

Sakiet, vai kāds ir dabūjis aizdevumu no Leonīda Babija?

E Erps 29.09.2011

Ja nu tomēr par visām varītēm gribas aizņemties no nezināma "labdara" naudu dari tā, bet nekādā gadījumā neveic nekādas mistiskas iemaksas par kredīta piešķiršanu.
Sarunā, lai atvelk šo summu no pieškiramās naudas...
Visticamāk atbildi nesaņemsi :))

E E°DGARS 29.09.2011

Bet tur jau tā lieta, ka viņi aizdodot tikai ar priekšapmaksu 10 lati.

T Točno 29.09.2011

Točno, saņemsi vien caurumu no barankas, ne kredītu!

A agate 02.10.2011

Mulkibas neiesaisties ar to Babiju, raksta uz e-pastu Intars prunte, laikam kaut kad viltus e-pasts, un prasa 15 ls parskaitit, ne no kadas summas nepiekrit atskaitit, tad jau mainas var ari 10ls, vienalga cik tik lai parskaititu, nav nekadas naudas vinam, kartejais krapnieks.

A Aivis 02.10.2011

Vai tad tos parazītus nevar neviens apturēt, kur skatās policija...

E Erps 02.10.2011

To Edgars:
Labāk dodies uz banku pēc krītiņa, tie toč nekrāps tik primitīvā veidā :))

I ilze 03.10.2011

Tagad jau viņam ir otrs e-pasts kautkāds vasara.

D diana 11.10.2011

es pagasnedel iemaksaju 20ls bet kreditu gaidu vel sodien katru dienu visadas atrunas!!!

T ToDiana 11.10.2011

Drīzāk jau tev kaimiņu Vasjka iedos savu vafeli pasūkāt, nekā no krāpniekiem naudu dabūsi.Un pasūkāt viņš tev, ja neesi neglīta, iedos pa velti!

I ilze 11.10.2011

Kad viņam saka, lai atdod tos 20 latus, viņš saka, kad atdos tikai 12, jo redz viņi strādājot pie kredīta.Katrā gadījumā, neko tur nevar dabūt.

D dace 22.10.2011

Krāpnieku bars!!!

I ILGA 28.10.2011

Par to Babiju jau arī vajag rakstīt policijā iesniegumu.

E Eva 22.11.2011

Esmu sanemusi aizdevumu pat 2 reiz, cilveki nau vainigi ka mums ir naudas problemas un makas veicam labpratigi pasi

X xyg 30.06.2016

šito raksta pats Prunte, tās pašas pareizrakstības kļūdas dumjajam "nau pareizi rakstās nav".
Kā arī nevajag uzdoties par sievieti.

I inga 22.11.2011

Es ari sanemu aizdevumu, protams ilgi gaidiju

X xyg 27.06.2016

Viņš sākumā uzdodas par sievieti, tad izrādās, ka ir vīrietis. Visu laiku murgo kaut ko... ka darbā, ka nevar pacelt telefonu. Atsūtīs mantu pa pastu, bet viņam jāzina kāda ir atlīdzība. Un vai viņam "ir izdevīgi būt godīgam" .
Raksta ar pareizrakstības kļūdām. Tad kad prasa atsūtīt atrastās mantas bildi, tad viņam ir visādas atrunas, nav laika,nevar nobildēt etc. Domāju ir cilvēki kurus viņš šādā veidā apkrāpj, vajag rakstīt policijā iesniegumu!

G GS 22.06.2016

Neticiet šiem cilvēkiem. Tagad viņiem ir jauns krāpšanas veids. Manam vīrs pazaudēja maku. Ieliku sludinājumu ss.lv. Pēc pāris dienām man atnāca sms, ka maks atrasts. Rakstīja, ka ar sievu bijuši Rīgā un sieva atradusi tagad atrodas Jēkabpili, ja vēlos saņemt maku tad varot nosūtīt pa pakomātu, uzprasīja cik atlīdzība. Es jau sapriecājos, ka maks atradies un nebūs klapatas ar dokumentu atjaunošanu, uzrakstīju , ka 20 eiro. Teica, lai pārskaita naudu tad jau šodien sieva izsūtīs uzrādīja Leonīda Babija kontu, es kā muļķe noticēju un pārskaitīju. Kad saņēma naudu izdomāja, ka grib vēl 10 eiro. Tad jau es sapratu, ka esmu apmuļķota. Vēl ilgi viņš visādi mēģināja pierunāt, lai pārskaitu tos 10 eiro. Tikai vēlāk atradu info par šo cilvēku Leonīdu Babiju. Cik gan var būt nožēlojami cilvēki, kas iedzīvojas uz svešu nelaimi.

I Ilziņa 28.06.2016

Jūs varat pateikt no kāda numura Jums sūtīja sms? gribu salīdzināt vai tas pats numurs, kas ir man, kad piedāvāja kredītu. gribu savākt maksimāli daudz informācijas par šīm personām, lai varētu tālāk iesniegt lietu krimināllietas uzsākšanai par krāpniecību.

G GS 30.06.2016

26695862

B Batonik 30.06.2016

Mani piekrāpa ta pats cilvēks un es uzzināju viņas personas kodu 230986-11709. Un arī ar kredītu

B Batonik 30.06.2016

Es piedalīšos ar Jums Kriminallietā. Es uzzināju viņa personas kodu Leonīds Babijs 230986-11709.
Un cik es saprotu, ka tas ir akaunts facebook: https://www.facebook.com/leonidsb
Tur viņi ir gandrīz katru dienu!

I Ilziņa 08.12.2016

vai mēs varam sakontaktēties e pastā un saprast par kādām kopējām summām ir runa un tad izlemt ko darīt tālāk.

A arci123 15.01.2017

Es vinjus pazistu,tagad vinji dzivo Varkavas novada,Rozkalnu pagasta,pasa centra. Nezinaju,ka vinji ir tadi cilveki..????

A arci123 15.01.2017

Pazistu personigi. Vini dzivo Varkavas novada,Rozkalnu pagasta.

I Ilziņa 16.01.2017

To jau sen ir noskaidrojušas attiecīgās iestādes un domāju ka drīz nāksies viņiem atbildēt par saviem nodarījumiem.

N Neljson 26.04.2017

Ceru, ka viņi saņems savējo. Vēlos noskaidrot, varbūt viņi pēc tam noformēja kaut kādu kredītu uz Jūsu vārda?

K [email protected] 01.05.2017

Esmu tiko piekrapta ar sien cilvekiem solija aizdot aizdevumu un tikai prasija visadas naudaa summaa. Ir kads kur zina vai nini nau mainijusi dzives vietu?

S sunnystar 07.05.2017

Dzirdēju ka illona pa Rēzekni,Leonids aizmucis jau uz Angliju gaanjau dŕīz illona sekos

K [email protected] 08.05.2017

paldies

K [email protected] 08.05.2017

Krapsana

P Podzinieks 21.08.2017

Labdien esmu ari apkrapta bet dxivoju netalu ja dzivo varkava tad miests ir neliels un tos var atrast mergli