Ilona Gurēviča - Krāpniece, mele

Mīļie cilvēki!Ar sūdzībām nekad neesmu nodarbojusies, bet nu mans mērs ir pilns!Daugavpilī dzīvoja 18 novembra ielā Ilona Gureviča.Mele un krāpniece.Vienu brīdi viņai piederēja Lietoto apģērbu vairumtirdzniecība, bet tad aiz''emās naudu un tanīs pašās telpās uztaisīja restorānu, kas dzīvoja dažus mēnešus un bankrotēja.Ilona palika parādā ne tikkai darbiniekiem, bet arī lielākiem naudas aizdevējiem.Tā kā viņai atņēma dzīvokli, ko bija ieķīlājusi vienīgais ceļš bija mukt ārpus Latvijas, šinī gadījumā uz Angliju.Nekas ka Latvijā palika cilvēki ko viņa piečakarēja, bet šobrīd viņa to pašu dara Anglijā un ar pašas radiem un draugiem!Esiet uzmanīgi neuzticieties viņai, jo DAUDZUS cilvēkus viņa ir jau piemānījusi!Tikkai nesaprotu Anglijas politiku, kapēc šāda persona var tur uzturēties un pieprasīt dzīvošanas pabalstus, un naivie Angļi viņai tic un viss notiek bet mēs, kas viņas dēļ esam paputējuši nezinam kā izlīst no bedres!

V

A Adrija 20.05.2010

Es uz Lielbritāniju nosūtīju, lau viņi paskatās kadiem cilvēkiem piešķir sociālo, bet mēs tikmēr Latvijā izsniegsim Gada balvu slepkavām!

Z zzz 20.05.2010

seksiiga kjolka

V Valerija 20.05.2010

Un skaisti runā, un skaisti paliksi ar pliku dirsu!

G gatis 20.05.2010

Ohh, es netisam palielinaju to bildi, gandriz nogibu. Bet nu skaidrs ar Ilonu.

A Aleksandra 21.05.2010

Redz kur tu mīļā esi nokļuvusi!Beidzot kāds uzdrošinājās uzrakstīt!Arī man šī maita ir parādā algu solīja mēneša laikā izmaksāt-otrais gads jau iet!Un kamēr es pie šīs strādāju-viņa guļ ar manu vīru, bet beigās jau izrādījās, ka ne tikkai ar manu, bet viņai jau pus Daugavpils ir pāri pārskrējis, kamēr nabaga vīrs pa Angliju raujas!Strīdēties ar viņas-beigts jautājums.Viņa ir psiha-mani par vainīgu vēl uztaisīja!Nedabūsiet neviens no viņas naudu atpakaļ!Nav jēgas strīdēties!Galvenais ka no Daugavpils aizvesta un vīri mierīgi dzīvo!Ja varētu šeit ierakstīt krieviski ne to vien pateiktu, bet tā kā paši taisamies uz Angliju pārcelties uz dzīvi, gribētu viņu satikt, tapēc pret atlīdzību, lūdzu ja kāds zin viņas atrašanās adresi Lielbritānijā-atsūtiet man!

N Natalja 21.05.2010

Prascice za osibki pišu čerez transleishn.Po latiški ne palučajetsja Nje nado paritsja Ona tkaja jest! Mi druzili sneij 4-3 goda tolko patom ponjela skem ja druzu! Da dengi i dalgi eto tak, obman i muziki, eto jejo stihija.No panimaite ana takoij čelovek, jej nado bit v centr vnimanija Ona sabirajet druzeij-izpolzujet ih patom kidajet na dengi ilji semju! Ona psihopatka obdura4ivajet na svajih sjostr i brata ... oi CTO tolko Ona nje delala! Po nočalu obsirajet, patom pri vstreče gatova vžopu zalest-CTO Ona samaja lučšaja jeslji nje tak nu vsjo kapec Dargije zenšini, ! nje berice jejo v golavu-Ona po babkam katajetsja.I daže na svajih porču lozit! ja Sama pri etom njeznaja učastvvala! Na adnu sestru-nje idjot jej po zizniji, toze muzik usol, na druguju-ta vobše bednjaška mučajetsja, sleduišaja CUC umerla no jej muzik krepkij vitenul, i na brata-tot Slava bogu v Rige zivjot, no vsjoravno, jej njevestka nje nravitsja po etamu i bratu i jej dostalos!Im po mojemu skolko znaju dostalos bolsi vseh!Nu Ona Prosta takoi čelovek! ona muzikov čerez babku k Tebe pritalkivajet! Nu ona takaja, jedinstvennaja doc i ta jej bezrazljična-Kak Ona jejo izbivajet kogda serditsja-v tjurmu takuju Ničego i V Angljičan glaza! atkrojetsja.Ja gavarju mnje nuznobilo vremjo čtobi vsjo eto pnjat!

[Find my site on Google Ad Planner]

S Sergej 21.05.2010

Slushaij suka a ti kogda mnje deneg otdash!Bar zakrila i sjebalas!?

S Svtlana 21.05.2010

A mnje za zoloto!To 4to ti potrahalas s mojim muzom dolg nje gasajet!Okazivajetsja ja tut nje odna takaja!Interesno-Romuald znajet vse jejo vihodki!?No v imigraciju nado napisat!

P Polina 21.05.2010

Ja sovsem druguju zalobu hatela pisat pro Depilskij Dautkom a tut-znakomaja fotka!Nu suchka!Zvezda ti nasha radnaja.Zna4it v Angliju ujehala!?A dolg!Za to 4to ti umenja brala-ja otdam vot Roma4ka denjek prishljot ja vsjo otdam a ja poverila!Nu vot summa bolshaja bila, teper sama vinovata ja prodala mashinu hot ot 4egoto izbavilas jesho 4ut ostalos!
Babki, da, da eto vse znajet, no to 4to ona posmela i na svoih radnih...vot eto shok!
Aleksandra, ja znaju gde mozno dostat jego adres, ja znaju, tam jesho nashi Depilskije zivut sprashu i prishlju!No naidjosh jejo i za menja toze nadavaij!

P Polina 21.05.2010

Oij eto baba!
Ja uze davno u nego nje 4aij, nje kofe pju!Jej otdelno stajit 2 4ashki s sahorom i 2 s solju!I 4aji raznije.Po na4alu ja nje ponjela 4to proishodit.Druzili vso harasho po na4alo bilo a potom...vsjo vniz pokotilos!No nje shlo nje v rabote, nje v li4noij ziznji muz snej trahalsja, no eto ja tolko potom uznala, deneg njebilo-firmu zakril.Ja nje ponjela po4emu tak nje zappno vsjo!Semaj razvalilas, soma zabalela!Nu 4to, jeslji vse v takih sluchii ichet pomash u babkah i ja pojekala-okazivajetsa eta svola4 vinovata!Nu mi obratnij krig zdelalji!Mnje vsjo ulzivatsa stalo-s zdarovjem, no ona vniz pokotilas vot i ostalas bez ni4ego!Po etomu i sjebalas v Angliju no ona nje izmenjitsa ona i tam budet takzu portit vsem zinj!Ona takoij 4elovek.Po na4alu nabirajet druzeij-a patom konkretno ih kidajet!
Daragije zenshini, jeslji hotite izbavitsja ot jego shadite v cerkov ilji ishite haroshuju babku-odna takaja jest katoraja mne pomogla ona v Kalkunah zivjot!
No jeslji ona priglashajet vashih muzikov v Angliju rabotac ja savetuju nje puskat!Romuald mnogo rabotajet u mezdu nog dlja vseh vremjo i mesto hvati!
To4no nasha Depilskaja zvezda!Oi, ljihom tebe eto nje praidjot!

A Anton 21.05.2010

Ja jej kvartire remont delal i bare toze pomogal-polovinu zaplatila i vsjo!Smetalas!Da, ja toze snej perespal no ona sama hotela.4ut vipilji u ..tak poluchilos, no v kravati ona nje takaja kak jazikom rabotajet-dohlij nomer i pri 4om na sleduishij denj v Angliju k muzu pojehala, kak v4om nje bivalo!Vernula obratno i samnoij opjat!NO MNJE ETO NADOJELO, JA PONJEL-POKA BUDU SNEJ TRAHATSJA ONA DENEG NJE BUDET PLATIT!Po etamu uvolilsja i ostalsja bez zarplati!

K Kristīne 25.05.2010

Mīļie cilvēki!
Esmu Ilonas Gurevičas brāļa Vladislava Ļeskovska sieva!Viss kas rakstīt par viņu ir taisnība!Tāda nu viņa ir.Mani viņa neieredz ar visām asins šūniņām!Dara visu iespējamo-veidu kā viņa to dara jūs jau iepriekš izlasījāt un tā tas ir!Tantiņas puiši, meli un krāpšana!Varu pateikt tikkai vienu.Viņi ir bērnu nama bērni, kas visu mūžu kā mežonēni ir cīnījušies par savu maizes kumosu tapēc arī ir :"Mans, mans, mans".Šobrīd vīrs devās darba meklējumos uz UK, jo šeit izredzes dabūt darbu nav!Kur apmesties uz laiku bija, tapēc sakravāja rokas bagāžu un devās prom ar domu, ka mēs pēc skolas beigšanas pārdodot šo un to arī dodamies uz palikšanu.Rezumē ir tāds!Ilona ar mums sazināties vienkārši aizliedz-taisa tračus, līdz ar to mēs parunāt nevaram.Sastāsta savam brālim nezinu ko un viņš agresīvi metas man virsū-tā nekad nav bijis-dzīvojām saskanīgu dzīvi, bet nu pat bērni nevar un nu jau viņiem nav vēlēšanās ar viņu-savu tēvu runāt, jo izņemot kliedzienus un pārmetumus nedzird!Viņiem svarīgs ir īpašums.Pa telefonu Ilona man kliedza virsū ka 10 gadus kopā dzīvojot brālis nekko nav spējis sev iegādāties, kaut gan viņam pieder 4 istabu dzīvoklis, automašīna, ko īsi pirms aizbraukšanas nez kāpēc izīrēja 3 personai nevis atstāja mums.Vai tas ir maz!?Tagad ar bērniem gaidan kad ierad-
īsies Ilona un mūs no mājas izmetīs-pieredze ir, kad dzīvojām Daugavpilī viņa mani aiz matiem rāva ārā no dzīvokli, jo tas redz piederot Vladislavam, kurš tobrīd dzēra un vazājās apkārt!Pārdevām D-pili un pārcēlāmies atpakaļ uz Rīgu-bija miers, tad atkal bums un viņš katras brīvdienas devās uz Daugavpili.Šobrīd ir tā, ka mēs sēžam uz somām, bankas konts man ir bloķēts-naudas nav, jo to arī Ilona pieteica telefonsarunā, ka viņa panāks, ka naudu brālis nesūtīs, bet sestdien viņš pārskaitīja, bet šonakt kāds Anglijā manu karti bloķēja.Esam palikuši bez nekā.Viņš ar viņas 17 gadus veco meitu iet uz parku un pa veikaliem, kamēr pašu bērns sēž sarāvies un gaida, kad tētis piezvanīs-bet nekkā!
Nezinu ko darīt, jo zinu, ka Vladislavs nav slikts cilvēks kaut arī no daudz nepatikšanām esmu viņu pasargājusi šobrīd atrodas ne savā domu juceklī!Tāda nu viņa ir un tur naviens nekko nevar padarīt!Apvainoja mani sava pazudušā maka zādzībā, beigās atrada, bet neatvainojās.Kad biju stāvoklī un gaidīju 3 bērniņu, viņa palīdzēja brālim piespiest-jā piespiest mani uztaisīt abortu ar dzemdes izņemšanu.Aborts ok, jo nolika mani izvēles priekšā-vai nu ģimene vai palikt vienai ar 3 bērniem, bet kad atteicos no dzemdes aizšūšanas, tad tas bija viss -vīrs aizgāja uz mēnesi no mājām un Ilona ārdījās, ka zemes vien pa gaisu gāja!Bet nepagāja ne pus gads, kad pati palika bez firmas un dzīvokli.Tā kā izejas nebija-parādi līdz ausīm devās pie vīra uz Angliju un tur vēl turpina ārdīties, bet vīrs viņai feins-tic-jeb arī apvārdots!Kas to var zināt!Tapēc labāk likt viņu mierā, ja negribat ārstēties psihiatriskajā līnikā, jo to viņa var ļoti ātri panākt!

P pedjins 29.05.2010

Es veel vinjai ļaavu pautus laiziit! 20 Ls samaksaaja man taa padauza!

D Dianka 07.06.2010

aarpraac nabaga Kristine :(
izturibu tev un turies talak no tadiem cilvekiem, tik tadu idiotu delj dzivee viss sak iet greizi!!!